Szymon Majewski masakruje KOD, Petru i Schetynę! „Nie będę jechał po swoim kraju”


Ale piękny i ciekawy weekend za nami! Nie tylko była ładna pogoda, więc grill pewnie odchodził ostry w całej Polsce, ale również ulicami naszej stolicy przeszły trzy marsze.Najwięcej emocji i największe zainteresowanie budził oczywiście marsz KOD. Zresztą wciąż budzi, nawet dzień po marszu, gdyż nie zgadzają się podstawowe liczby. Warszawski ratusz twierdzi, że do Warszawy przyjechało 250 tys. protestujących, natomiast policja twierdzi, że jedynie 45 tys. Czyli cyrk trwa.

Ciekawy głos w debacie zajął znany satyryk Szymon Majewski. W jego ocenie wyśmiewanie i donoszenie na własny kraj, to coś niedobrego.

- Nie podoba mi się wiele rzeczy. Nie jest fajne to, co się dzieje z Trybunałem. Ale jak przyjdzie do mnie francuski dziennikarz, nie będę jechał po swoim kraju – mówi Majewski w rozmowie z serwisem wp.pl, a jego słowa są znamienne w kontekście licznych wypowiedzi Tomasza Lisa czy dziennikarzy „Gazety Wyborczej”, którzy w licznych zagranicznych wywiadach ewidentnie i ordynarnie donoszą na Polskę.
Majewski zaznacza w rozmowie, że nie lubi na manifestacjach KOD-u oglądać Petru i Schetyny, bo np. ten drugi, gdzie był przez ostatnie osiem lat?

- Nie lubię, jak na manifestacji KOD-u widzę Petru czy Schetynę. Jak zobaczyłem KOD, pomyślałem: super! Na początku sądziłem, że to będzie taka pomarańczowa alternatywa, że to jest fajna droga. Lubię takie ruchy. Ale nie chcę tam polityków. Jak ich widzę, to mówię: "Wy, panowie, mogliście zrobić coś, żeby tych marszów w ogóle nie było". Myślę sobie na przykład o Schetynie: "byłeś u sterów przez 8 lat i teraz się obudziłeś?".

W rozmowie dodał też, że Kijowski powtarzał raz jedną klasę w liceum :)

Źródło: wp.plKomentarze

 1. teraz tam dołączył Bredzidzisław... pociągnie ich jak swoją kampanię - w dół

  OdpowiedzUsuń
 2. Klasę można powtarzać z różnych powodów, a taki co powtarza może okazać się bardziej inteligentnym od takiego, który to powtarzanie wypomina, bo eleganckie to nie jest. Piszę ogólnie, a nie o p. Kijowskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. domyślam się że też kiblowales, prawda?!!

   Usuń
  2. na 100% kiblował :)

   Usuń
  3. nieeleganckie to jest zaleganie z alimentami :)

   Usuń
 3. odcieloby sie kijowskiego od pieniedzy sorosa i nagle kod by magicznie zniknal :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na tych zdrajców patrzeć już nie można ...coraz więcej ludzi zaczyna sprzeciwiać się tym kundlom Niemieckim

  OdpowiedzUsuń
 5. Marsz kretynow, dzien swira

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz