Sumliński konkretnie:„Polską rządził układ przestępczy”. Poseł PO desperacko próbuje mu przerwać!


Polecamy pewien wycinek nowego programu TVP Info „Studio Polska”, gdzie zapraszani do owego studia są goście z różnych opcji politycznych, dlatego też rozmowa w programie często jest bardzo burzliwa.I tak było w minioną sobotę, gdzie doszło do starci dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego z posłem PO Michałem Szczerbą.

Sumliński chciał powiedzieć kilka słów o przesłuchaniu byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego i działalności służb specjalnych, a poseł PO desperacji próbował mu cały czas przerywać.

– Nie miałem możliwości od ośmiu lat, żeby być w studio TVP (…) Mówię to od wielu lat, że Polską rządził układ przestępczy i mówię to z pełną odpowiedzialnością – mówił Sumliński po czym pojawiły się brawa na widowni.

Sumliński opowiedział też swoją historię i polecamy zobaczyć całość, koniecznie:Generalnie chodzi o to, że PO i strona Bronisława Komorowskiego muszą bardzo bać się wiedzy, jaką dysponuje Wojciech Sumliński.

Bardzo nerwowa reakcja posła PO, którego zresztą Komorowski poparł w czasie kampanii parlamentarnej, musi świadczyć o tym, że przerywanie dziennikarzowi musiało być celowo.

W PO bardzo się boją prawdy, co widać gołym okiem, bo tak desperackiej próby obrony Komorowskiego dawno nie było.Komentarze

 1. Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 2. Sądy opanowała mafia - rzeczywiście Pan tak uważa? To pana słowa, byłego sędziego: "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/

  OdpowiedzUsuń
 3. bandyta z PO broni bandytę,który byłprezydentem

  OdpowiedzUsuń
 4. brzydzę się tym całym gównem z PO.Dla mnie są to zwyczajne sprzedajne kurwy(nie obrażając prostytutek,które na siebie zapracują,a nie kradną)

  OdpowiedzUsuń
 5. brzydzę się tym całym gównem z PO.Dla mnie są to zwyczajne sprzedajne kurwy(nie obrażając prostytutek,które na siebie zapracują,a nie kradną)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. obaj to jedna nacja.Zgadnij jaka?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz