Sumliński konkretnie:„Polską rządził układ przestępczy”. Poseł PO desperacko próbuje mu przerwać!


Polecamy pewien wycinek nowego programu TVP Info „Studio Polska”, gdzie zapraszani do owego studia są goście z różnych opcji politycznych, dlatego też rozmowa w programie często jest bardzo burzliwa.I tak było w minioną sobotę, gdzie doszło do starci dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego z posłem PO Michałem Szczerbą.

Sumliński chciał powiedzieć kilka słów o przesłuchaniu byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego i działalności służb specjalnych, a poseł PO desperacji próbował mu cały czas przerywać.

– Nie miałem możliwości od ośmiu lat, żeby być w studio TVP (…) Mówię to od wielu lat, że Polską rządził układ przestępczy i mówię to z pełną odpowiedzialnością – mówił Sumliński po czym pojawiły się brawa na widowni.

Sumliński opowiedział też swoją historię i polecamy zobaczyć całość, koniecznie:Generalnie chodzi o to, że PO i strona Bronisława Komorowskiego muszą bardzo bać się wiedzy, jaką dysponuje Wojciech Sumliński.

Bardzo nerwowa reakcja posła PO, którego zresztą Komorowski poparł w czasie kampanii parlamentarnej, musi świadczyć o tym, że przerywanie dziennikarzowi musiało być celowo.

W PO bardzo się boją prawdy, co widać gołym okiem, bo tak desperackiej próby obrony Komorowskiego dawno nie było.7 komentarzy:

 1. Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 2. Sądy opanowała mafia - rzeczywiście Pan tak uważa? To pana słowa, byłego sędziego: "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/

  OdpowiedzUsuń
 3. bandyta z PO broni bandytę,który byłprezydentem

  OdpowiedzUsuń
 4. brzydzę się tym całym gównem z PO.Dla mnie są to zwyczajne sprzedajne kurwy(nie obrażając prostytutek,które na siebie zapracują,a nie kradną)

  OdpowiedzUsuń
 5. brzydzę się tym całym gównem z PO.Dla mnie są to zwyczajne sprzedajne kurwy(nie obrażając prostytutek,które na siebie zapracują,a nie kradną)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. obaj to jedna nacja.Zgadnij jaka?

  OdpowiedzUsuń