Ściska im dołki! Rząd przykręca kurek Gazecie Wyborczej i Michnik ma problem!


Na takie rozwiązania czekaliśmy od lat! Rząd Prawa i Sprawiedliwości przykręca kurek z reklamami i prenumeratami do urzędów, przez co gazeta kierowania przez Adama Michnika, może mieć problemy finansowe!Gazeta traci pieniądze nie tylko z powodu spadku publikacji rządowych reklam, ale również dlatego, że coraz mniej osób ją kupuje.

W pierwszym kwartale 2016 r. przychody netto "Gazety Wyborczej" z całej działalności reklamowej (obejmującej ogłoszenia wymiarowe, drobne, inserty oraz pozostałe usługi reklamowe) wyniosły 17,5 mln zł - informuje Agora.

To kwota o 21,5% niższa niż w pierwszym kwartale 2015 r.

Oczywiście sprzedaż reklam na rynku prasy dotyka wszystkich. Ale wcześniej, przez długie lata Gazeta Wyborcza mogła liczyć na solidne wsparcie swoich kolegów – polityków PO, PSL i SLD. Ale teraz koniec.Czytelnicy też przestali wierzyć w szczerość przekazu pisma Michnika.

– W pierwszym kwartale 2016 r. "Gazeta Wyborcza" wprawdzie utrzymała pozycję lidera wśród dzienników opiniotwórczych, jednak średnie jej płatne rozpowszechnianie zmniejszyło się o 6,8% w stosunku do analogicznego okresu 2015 r. i wyniosło 170 tys. egzemplarzy – czytamy w serwisie bankier.pl.

Czy wyobrażacie sobie fetę z okazji zamknięcia pisemka, które od lat, jest wrogo nastawione do patriotycznej części Polski? Pisma, które chce budować własną historię i wrogo patrzy na tradycję chrześcijańską naszego narodu?

To byłoby bezcenne przeżycie :)


Komentarze

 1. tak dobrze się jeszcze sprzedaje ten chłam???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta gadzinówka powinna dawno zniknąć z rynku, ludzie nie kupujcie tego syfu, natomiast docierają sprzeczne informacje, z jednej strony "Wyborcza" na reklamy i ogłoszenia rządowe od rządu otrzymała 2 mln PLN, a z drugiej strony niby rząd przykręca kurek, to jak jest naprawdę?

   Usuń
 2. Cos dlugo im ten kurek przykreca,a moze chodzi o to zeby tak przykrecic zeby nie zakrecic?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie należy brać do ręki propagandy pachołków UPA z M. Czechem na czele!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurek zakrecony ale google ostatnio dalo im kasę prędzej czy później to s ierwo padnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Zmienią nazwę na KODorcza i dostaną dofinansowanie od Makreli. Jak Kolesiowska Obrona D.py.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zmienią nazwę na KODorcza i dostaną dofinansowanie od Makreli. Jak Kolesiowska Obrona D.py.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz