Premier Beata Szydło z sejmowej mównicy masakruje zdrajców z opozycji!


Podczas piątkowego wystąpienia i debaty w Sejmie, premier Beata Szydło w ostrych słowach skomentowała zachowanie opozycji, której najwyraźniej najmniej zależy na rozwiązaniu sporu z Trybunałem Konstytucyjnym.


– Mówicie o kompromisie. Jakie tu są ręce wyciągnięte do zgody? Każda propozycja z naszej strony jest odrzucana. Chodzi wam o rozwiązanie problemu? Czy rozwiążecie problem w Brukseli? Faktem są wasze uśmiechnięte twarze po każdej decyzji KE, która uderza w polski rząd, a więc w suwerenność Polski – mówiła szefowa polskiego rządu.

Trzeba przyznać, że tak ostrego przemówienia Beaty Szydło jeszcze nie obserwowaliśmy od czasu objęcia rządów przez Prawo i Sprawiedliwość.

– Nie obronimy suwerenności polskiego państwa zgadzając się bezkrytycznie na narzucane nam ciągle zobowiązania, które są w interesie innych państw, a nie naszym — mówiła premier Szydło.– Ta gra idzie o to, że przez 8 lat zbudowaliście w Polsce patologiczny system władzy, który promował tych, którzy byli z wami, którzy byli wam spolegliwi, a wy byliście spolegliwi wobec tych, którzy dyktowali wam warunki z Brukseli i dzisiaj nie możecie się z tym pogodzić — podkreśliła Szydło.

– Nie czujcie się państwo obrażeni wtedy, kiedy mówimy na tej Sali o suwerenności i prawie państwa polskiego do samostanowienia polskiego narodu. To jest największa wartość, największa wolność. Za to oddawali życie nasi ojcowie i dziadowie. Pamiętajcie państwo o tym – mówiła premier Beata Szydło.

Polecamy całe wystąpienie w formie WIDEO.Komentarze

  1. Pani, która na każdym kroku wyciera sobie buzię Polską, polskością i Polakami nie zna znaczeń słów w swojej polskiej mowie. "Spolegliwy" to nie to samo co "uległy". Odsyłam do słownika języka polskiego, pani premier.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz