Petru zmasakrowany w Londynie! Pojechał się lansować, a wyśmiali go i nazwali banksterem!


Tego się lider Nowoczesnej nie spodziewał! Polonia mieszkająca w Londynie, zaskoczyła Ryszarda Petru, podczas spotkania jakie odbywał w restauracji... Sowa.


Oczywiście politycy Nowoczesnej robili z wizyty Petru w Londynie wielką sprawę. A jak! Pompowano w mediach, że pojechał tam jako lider opozycji!

Natomiast Polacy sprawę widzą nieco inaczej :) Zorganizowali happening, wpadli do knajpy i wręczyli Ryszardowi Petru m.in. podręcznik historii „dla opornych”. Wydarzenie zarejestrował internauta.

Polecamy filmik:

Ale jakby Wam było mało, to warto odnotować, że memy o wizycie Ryszarda Petru w Londynie, podbijają internet!Oto kilka próbek:Komentarze

 1. i gdzie to zmasakrowanie? sprzedajecie się Ruskim i destabilizujecie Polskę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty się sprzedajesz usizraelowi i nawet nie sprzedajesz Polski, oddajesz ja za darmo... Szkodliwy idiota...

   Usuń
  2. Koleś w kapeluszu w niekulturalny sposób wyraził swoją opinie a wy tu mówicie o jakieś masakrze. Masakrą można nazwać ten artykuł. Proponuję merytorycznie porozmawiać z Petru a nie wykrzykiwać hasła, ciekawe kto kogo wtedy "zmasakruje".

   Usuń
  3. zawsze intrygowali mnie ludzie o wypaczonym spojrzeniu na świat.Dlatego moja prośba ;podziel się jeszcze swą wiedzą,a będzie to przyczynkiem do badań nad miałkością ludzkiego umysłu

   Usuń
  4. a myślałem że już nikt nie przebije Palikłota a tu proszę :)

   Usuń
  5. Merytorycznie porozmawiać z Petru? Hahahaha ale żeś anonimowy pojechał po bandzie hahahaha. Jesteś tak ogarnięty jak twój idol hahahaha.

   Usuń
  6. ty idioto!!! załóż różowe okulary

   Usuń
 2. No napewno Petru sam siebie zmasakruje... yyyy ... sorry popełniłem błąd ����

  OdpowiedzUsuń
 3. Petru powinien skorzystać z tej książki Dla opornych !!Dlaczego Petru zmienił nazwę swojej partii,bo jego partia to Nowoczesna pl(partia Balcerowicza) tak się nazywali tego nie ukryją ??Darmozjady!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darmozjady to Ci którzy brali kredyty we frankach CH a teraz udają głupa że ich w nie wciągnięto . Biedaczki . A co z tymi którzy mają kredyty w PLN ? Również będą upokarzać normalnych ludzi i nazywać ich banksterami?

   Usuń
 4. O co tu chodzi? Kto tu kogo "zmasakrował"? Pan Poseł Petru wykazał się klasą i kulturą osobistą, a "kolega bankster", no cóż- opowiadał i opowiadał, ale ja żadnego argumentu ani faktu z jego ust nie usłyszałem.
  Przykre i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Petru już swoje dostał na konto od finansjery za wprowadzanie zamętu w Polsce, co jest na rękę banksterom.
   Jeszcze pozostało mu jedno zadanie a mianowicie doprowadzenie do rozlewu polskiej krwi- nad czym usilnie pracuje z najemnikami z tak zwanego kodu.

   Usuń
  2. Czym zabłysną??? Poleciałeś i to bardzo koleś PAN POSEŁ PETRU TO CWANIACZEK W DUPIE MAJĄCY POLAKÓW I POLSKOŚĆ NIE PITOL GŁUPOT FACET TO MARIONETKA W RĘKACH SZALEŃCA NIESTETY ZEPSUTA MARIONETKA BO GŁUPIA DO SPODU JAK I CAŁA RESZTA PARTYJKI Z UKRADZIONYM PROGRAMEM Z POSŁANKAMI KTÓRE POZBAWIONE MÓZGU ZACHOWUJĄ SIĘ JAK IDIOTKI ...CAŁY LIDER TO PAJAC NIE ZNAJĄCY HISTORII POLSKI .I TEN Q.....A PAJAC POBIERA CIĘŻKIE PIENIĄDZE ZA DEBILNE ZACHOWANIA ,TEKSTY PARANOJA ...

   Usuń
 5. mój komentarz wsiąkł.Powtórze. panie pertu wstyd byc zdrajca narodu. Chce pan walczyc o władze, prosze arena do pańskiej dyspozycji -lokalna. Przecietnie inteligentny czlowiek wie, że opowiadanie o tym co sie dzieje w rodzinie to wstyd i hanba i brak kultury co najnjiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. anonimowy, o co w twojej wypowiedzi codzi, bo nie wiem za bardzo
   jaki zdrajca narodu, kurwa polakom to juz zupełnie odjebało
   czekajcie, wyprowadzi was kaczor z Unii, to wrocicie do Polski sybciutko

   Usuń
  2. Z Ryśkiem Pierdu Pierdu powinno się ,,merytorycznie rozmawiać"? Jego powinno się merytorycznie napi****lać przed snem. To zdrajca Rzeczpospolitej Polskiej. Zwykła szumowina, która doniosła na Najjaśniejszą brukselskim neofaszystom. I ,,doniosła" powinno się zamknąć w cudzysłów. Ten śmieć raczej wyniósł.

   Usuń
  3. Z Ryśkiem Pierdu Pierdu powinno się ,,merytorycznie rozmawiać"? Jego powinno się merytorycznie napi****lać przed snem. To zdrajca Rzeczpospolitej Polskiej. Zwykła szumowina, która doniosła na Najjaśniejszą brukselskim neofaszystom. I ,,doniosła" powinno się zamknąć w cudzysłów. Ten śmieć raczej wyniósł.

   Usuń
  4. anonimowy z 19 maja "sybciutko" piszesz.Obyś równie szybciutko myślał.Wam kurwa=zaprzańcom nic co polskie nie pasuje.Jeśli chodzi o unię, to nikt nie wyrzuci kury znoszącej złote jaja, nawet gdy kura będzie chciała mieć 50% polskiego siana i 50% polskiej paszy.

   Usuń
 6. Brawo ten sukinkot jest takim debilem ze aż smieszym

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=l75jJddHKdU

  OdpowiedzUsuń
 8. Rumun-debil.Merytoryczna rozmowa z debilem sprowadza się do tego że MieszkoI marzył o wejściu do UE.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kaczyński to debil i śmieć. Pasi ? hejterzy

  OdpowiedzUsuń
 10. Zmasakrować to się jedynie ten debil w kapeluszu zmasakrował ale to nic i tak niedługo wszyscy będziemy Putinowi buty całować

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz