Oni nie mają honoru! Przez lata rozkradali Polskę, a teraz mówią, że nic się nie stało!


Była premier Ewa Kopacz i były szef MSZ Grzegorz Schetyna jak w amoku i niczym dobrze nakręcone katarynki, ogłaszali po audycie rządów PO-PSL, że wszystkie prezentowany dane, są jednym wielkim kłamstwem. Tylko na to ich stać?
Powiem szczerze, odniosłam wrażenie, że pani premier mówiła wyłącznie do elektoratu PiS-u. Nie mówiła do 38 mln Polaków i to jest żenujące – oceniła była przewodnicząca Platformy Obywatelskiej.

Jakie to słabe, marne i tanie. Ewa Kopacz nie potrafi nic innego powiedzieć na swoją obronę, bije tylko propagandową pianę, choć doskonale wie, że ona i jej koledzy z partii leżą na łopatkach.

Kopacz w czasie konferencji prasowej mówi, że PiS kłamie. Tak? To niech udowodni, niech pokaże dowody na kłamstwa. Tymczasem, co robi? Sama kłamie!

W czasie debaty po 10-godzinowej prezentacji audytów, była szefowa PO i była premier mówiła, że jest dumna z osiągnięć jej rządu, dumna z tego, że za jej czasów i za czasów Tuska, nasz kraj miał głos w Europie. Tak miał – mówił, to co kazał nam Berlin.Wyszedł na sejmową mównicę, podczas debaty o stanie polskiej infrastruktury, poseł PO Borys Budka. I co powiedział na obronę swojej partii, po tym jak usłyszał, że jego ekipa budowała najdroższe autostrady w Europie? Że PiS łamie konstytucję!

Mało im kłamstw i pogardy! Podczas debaty czepiają się, że na sali nie ma rządzącego Polską i „sterującego prezydentem i premier Szydło” Jarosława Kaczyńskiego. Litości! Zmieńcie już płytę!

Oni naprawdę nie mają honoru. Nie mają dowodów na swoją obronę, więc kłamią ile tylko mogą. Ale w głębi duszy się boją, bowiem wiedzą, że ich koniec jest bliski.

Tyle od nas.Komentarze

  1. Po latach okaże się że mają również ukryte konta w Panamie po rozkradzeniu Polski.

    OdpowiedzUsuń
  2. To jest beznadziejna klamczucha to prawda gadala jak nakręcona i to same głupoty nie na temat ,szkoda slów -ta baba niema honoru ani wstydu

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz