Magdalena Ogórek upokorzyła Tomasza Lisa! „Niezrealizowany kandydat na prezydenta”


Była kandydatka SLD na fotel prezydenta RP, czyli Magdalena Ogórek w ostatnich dniach staje w obronie prezydenta Andrzeja Dudy, którego zresztą oficjalnie poparła w drugiej turze ubiegłorocznych wyborów.


Duda staje się w ostatnich dniach coraz częstszym obiektem tanich i mało śmiesznych ataków, a nawet manipulacji o czym pisaliśmy TUTAJ gdy media starały się wytknąć prezydentowi wpadkę, której nie zrobił...
Ale wracając do pani Ogórek, to w doskonały sposób zgasiła ona redaktorka Tomasza Lisa, która starał się zdezawuować zarówno ją, ale również prezydenta Dudę.

Lisa napisał:


Natomiast Magdalena Ogórek brutalnie szczerze, ale również prawdziwie odpowiedziała:


I to nam się podoba!

Tomasza Lisa od wielu lat musi bardzo boleć, że gdy naprawdę miał szansę na wygraną w wyborach (sondaże pokazywały 15 lat temu, że miał ) to nie zrobił tego.
Lis zawsze chciał być politykiem, a tak przynajmniej wynika z jego wypowiedzi i zachowania. Podobnie zresztą jak większość polskich czołowych publicystów, którzy ogólnie tego w wywiadach nawet nie ukrywają.

I dobrze! Bo publicysta musi wiedzieć czego chce i jaką wizję państwa posiada, bo inaczej nie będzie mógł w swój oryginalny sposób komentować rzeczywistości, bądź dawać w swoich felietonach propozycji dla władzy. Problem w tym, że w przypadku Tomasza Lisa mamy do czynienia jedynie ze stekiem pomówień i ubliżaniem innym.Komentarze

 1. Byłby kiepskim prezydentem !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda czasu na takiego oszołoma Lisa

  OdpowiedzUsuń
 4. Oddał bym głos na Ogórek gdyby przeszła do PISU.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgasiła go jak kościelny świece po mszy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz