Kompromitacja dziennikarzy TVN! Myśleli, że Mińsk Mazowiecki leży na Białorusi!!


Jeśli lider Nowoczesnej, poseł Ryszard Petru stale ogląda TVN i czyta informacje na portalu TVN24, to wiemy skąd mogą brać się jego problemy z geografią.


Okazuje się, że dziennikarze serwisu tvn24.pl również są na bakier z wiedzą geograficzną, co udowodnili myląc miejsce położenia miasta Mińsk Mazowiecki. Ale może przejdźmy do rzeczy.W serwisie tvn24.pl pojawiło się omówienie przeglądu prasy w którym czytamy o podkomisji, która bada przyczyny katastrofy smoleńskiej.

I dziennikarze TVN24 omawiali wywiad udzielony przez przewodniczącego podkomisji Wacława Berczyńskiego, który mówił o planowanych przez jego zespół pracach i badaniach. W pewnym momencie wspomniał również o badaniu bliźniaczego modelu tupolewa, który znajduje się w Mińsku.

A teraz zobaczcie co napisali dziennikarze TVN24:

W wywiadzie ujawnił, że jego zespół dostał nowe nagranie zawierające korespondencję polskiego samolotu z wieżą w Smoleńsku. Ma ono pochodzić od Łotyszy.
Podkomisja miała nawiązać także współpracę z Białorusią, gdzie znajduje się bliźniaczy model tupolewa.
- Dokładnie przyjrzeliśmy się samolotowi z zewnątrz, od wewnątrz, obejrzeliśmy silniki - mówił Berczyński.”

Podkomisja rozpoczyna współpracę z Białorusią! Przecież to hit roku!

Do sprawy odniósł się autor wywiadu:Pamiętajcie dziennikarze TVN – Mińsk Mazowiecki leży w Polsce. Albo po prostu czytajcie uważniej wywiady, które omawiacie :)

fot: youtubeKomentarze

  1. "Nie ma takiego miasta jak LONDYN - jest Lądek Zdrój"...

    OdpowiedzUsuń
  2. Mińsk jest białoruski, a Mińsk Mazowiecki polski. To tak, jakbym ja powiedział, że mieszkam w Białej. A... w Białej Rawskiej? Nie!!! W Białej Podlaskiej, a może po prostu w... Białej. Mało to wspominano w Wiadomościach TVP, czy w Faktach o Mińsku i jakoś każdy nie brał pod uwagę Mińska Maz., tylko faktycznie ten białoruski, a teraz takie oburzenie...

    OdpowiedzUsuń
  3. mojżeszowe plemię ma problemy z geografią NASZEJ Polski (prawda, drogi "Bydgoszczu"?) Co innego, gdyby to była ich "Polin"...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz