Komorowski zaorał samego siebie! „PiS wygrał, bo lepiej kłamał”


Bronisław Komorowski spotkał się w Klubie Obywatelskim w Tarnowie, ze swoim starym kolegą, postkomunistycznym aparatczykiem, mającym niewiele wspólnego z Ewangelią – księdzem Kazimierzem Sową. Na spotkaniu, były prezydent po raz kolejny popełnił freudowski błąd, albo po prostu szczerze wyznał prawdę.Podczas spotkania, z entuzjazmem wypowiadał się o Komitecie Obrony Demokracji oraz Unii Europejskiej:

– Do głowy mi nie przyszło, że tak szybko po wyborach będzie tak szybko taka piękna okazja do obrony Polski w Unii Europejskiej i tej pięknej polskiej duszy.
Odniósł się do sprawy Żołnierzy Wyklętych. Bardzo mu się nie podoba, że ich tematem zajmują się środowiska narodowe:

– Jeśli politykę pamięci prowadzą środowiska radykalne, to zawsze ją uskrajniają i zohydzają – mówił Komorowski.

Komorowski znalazł też przyczyny zwycięstwa politycznego PiS. Znany ze swoich, wielokrotnie idiotycznych wypowiedzi, tym razem naprawdę przeszedł samego siebie. Chcąc „zaorać” Prawo i Sprawiedliwość, zaorał siebie i swoją ekipę z PO:

– Wygrali, bo lepiej kłamali. Oszukiwali. Połowa tego co skutkowało sukcesem wyborczym PiS-u było kłamstwem – wypalił Komorowski.
Komorowski zarzucając, że PiS „lepiej kłamał”, tym samym przyznaje się że czynił to samo. Brak słów!

„Gajowy” plótł o wiele więcej głupot, które naprawdę szkoda cytować. Żalił się, że ludzie muszą od Platformy odpocząć, że nie lubią go katolicy, że nie docenia się jego duszpasterskiego zaangażowania, że czuje się „cząstką Kościoła”. No tak Kościół to Mistyczne Ciało. A Ciało ma to do siebie, że czasem potrzebna mniejsza lub większa operacja. Panie Bronisławie – wrzód do wycięcia!

A tak na koniec. Proszę sobie wyobrazić, że jakiś katolicki ksiądz prowadzi polityczną rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim. Od razu czekałaby go suspensa, bądź inny pakiecik zakazów i kar.

Komentarze

 1. PO-st komusze kłamstwa mają zbyt krótkie nogi, choć na kacapskich czołgach przywędrowały, nawet w UE PO prostu już POdupadały, dosadnij mówiąc, d.py PO prostu dały !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. PO-PiS-wsko narodowcy siejący komusze kłamstwa mają zbyt krótkie nogi, choć na kacapskich czołgach przywędrowały, nawet w UE PO-PiS prostu już d.py prostu dały !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedosyc ze buc to jeszcze idyjota

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy zrobił to niechcący, ale tym razem
  powiedział prawdę

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy zrobił to niechcący, ale tym razem
  powiedział prawdę

  OdpowiedzUsuń
 6. Kazdza grupa politykow/ niestety tak było jest i bedzie , ktora przejmuje wladze w pl dziala na " wlasnym folwarku" Niezaleznie od czasoe, przekonan religijnych i okolicznosci dozy do umocnienia wlasnej poizycji i wykopania opozycji ...to norma, wiadomo..
  W zaleznosci od polozenia Polski w rozgrywkach miedzynarodowych rzadzacy/ bo jestesmy slabym krajem/ niestety, wchodza do tylka jakiemus partnerowi/ to tez jest norma...nie jestesmy sami na swiecie.Tylko mozna,podreslam mozna to robic z glowa,bo juz wyszlismy z dolka...i łatac budzet a nie dac sie wydymac partnerom..Naprawde mamy wiele do zaoferowania...bez korupcj/ mam na mysli minimalizacje tego zjawiska, kłamania obywatelu, rozbudowywania biurokracji...i najwazniejsze!!!!..nie, ze komus cos sie nalezy bo wsadzic dupe na ciepla poisadke tylko za prace placa!!!...jak kazdzy, kazdy!!!...od Pani sprzatajacej do Pana ministra tak ludzie zaczna orace szanowac a rzadzacy dbac o to, zebysmy nie pracowali za bugzaplac jak jelenie w pl ....uda sie wyjsc z blednego kola...Powoli!!!..bo tak pokreconego przekazu medialnego, zalewu absudalnymi reklamami juz dawno w tym kraju nie bylo...Jasno , prosto i konkretnie...Ja mowia Gorale..." jest Nasa prawda, Wasa prawda i gowno prawda....Kazdy, wedlug wlasnego sumienia...niech traktuje drugiego czlowieka tak jak sam chce, zeby go traktoiwali i bedzie pieknie

  OdpowiedzUsuń
 7. Oficer prowadzący poszedł na siku i Bredzisław znowu samodzielnie walnął prosto z głowy, czyli z niczego.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz