Kibice Pogoni Szczecin zmasakrowali posła Nowoczesnej! "Polityczna parówa"


Kilka dni temu posłowie Nowoczesnej zawiadomili prokuraturę, w związku z banerem zaprezentowanym przez kibiców Legii Warszawa, na którym pojawił się napis, iż PO, Nowoczesna, KOD itd., należą się szubienice.


Pisaliśmy o tym:


Posłowie od Ryszarda Petru widać są bardzo bojaźliwi. Ale kibice pamiętają wszystko, dlatego sympatycy Pogoni Szczecin w taki oto sposób odpłacili się szczecińskiemu posłowi Nowoczesnej Piotrowi Misiło:


Ładne prawda? Czy poseł poleci gdzieś na skargę, albo donieść na kogoś?
Komentarze

  1. jak ze Szczecina to raczej paprykarz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie chodziło tu o transparent na ległej a o to że misiło wykorzystał nazwisko i pamięć zamordowanego w 1993 roku w Chorzowie w drodze na mecz reprezentacji z Anglią przez nozownikow że sracovii kibica Pogoni,do swojej "pronocji" politycznej organizując w sejmie happening polityczny przeciw przemocy na stadionach.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie chodziło tu o transparent na ległej a o to że misiło wykorzystał nazwisko i pamięć zamordowanego w 1993 roku w Chorzowie w drodze na mecz reprezentacji z Anglią przez nozownikow że sracovii kibica Pogoni,do swojej "pronocji" politycznej organizując w sejmie happening polityczny przeciw przemocy na stadionach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz