Kibice Legii Warszawa dosadnie do Lisa, Olejnik i KOD: „Dla was nie gwizdy, ale szubienice”


Pamiętacie ostatnią nadmuchaną jak balon aferę związaną z wygwizdaniem przez kibiców Legii i Lecha, prezydenta RP Andrzeja Dudy? Ciekawe, czy teraz media tak głośno o tym powiedzą.O czym? O banerze jaki wywiesili kibice Legii Warszawa podczas ostatniego meczu ligowego z Piastem Gliwice.

Baner był adresowany do KOD:

W kontekście tych gwizdów, warto zaznaczyć wyraźnie, że kibice Lecha i Legii oficjalnie oświadczyli, że nie gwizdali na prezydenta, bowiem popierają jego politykę historyczną.


Brawa dla kibiców!  

fot: youtube


Komentarze

 1. zabrakło "GW, Nowoczesna i inne ladacznice" i nie ma rymu...

  OdpowiedzUsuń
 2. oby jak najszybciej

  OdpowiedzUsuń
 3. kibole to w 95 % patologia - zrodzeni z nasiąkniętych wódą kobiet i patoli. Nie ma się co dziwić że mózgu nie mają i wypisują takie rzeczy. Dać hołocie 500 złotych i już liżą dupę pisowskiej ciemnocie - ale skąd te 500zł idzie to się tumany nie zastanowią - w większości z pracy tych co manifestuję przeciwko niszczeniu Polski przez nieudolnych pisowskich tumanów - tak dalej i będzie wojna domowa - będzie super - patolom dać broń i niech rozwalą wszystko - a później Niemcy i Ruscy podzielą ten karaj pomiędzy siebie i po temacie. Zapomniała hołota o zaborach.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://kibole.pl/27433/kibice-nawoluja-do-przemocy

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz