Jest moc! Patryk Jaki masakruje islamistów i polskie elity oderwane od koryta!


Dawno nie było na łamach naszego blogu Patryka Jakiego. I oto jest okazja. Na antenie TVP Info wiceminister sprawiedliwości w ostrych słowach mówił o elitach, poprzedniej ekipie rządzącej i islamistach, którzy terroryzują Europę.


W ocenie Jakiego opozycja ciągle szuka pretekstów do zniszczenia prawicowych rządów i w tym kontekście przypomina, że nie pierwszy raz tak jest.Pamiętam lata 2005-7, pamiętam rząd Olszewskiego, kiedy nie rządzi republika magdalenkowa, to zawsze w Polsce panuje histeria – mówił Jaki.

Zaznaczył, że elity nie chcą się zgodzić na wybory Polaków, wskazuje, że wyborcy PiS muszą być głupi, bo nie rozumieją, że tylko układ magdalenkowy może rządzić w Polsce.

Ale bardzo mocno mówił o Europie, a dokładniej Unii Europejskiej:

Ja nie chce być w Europie, która ukrywa gwałty na niemieckich kobietach, nie chce być w Europie, która zajmuje się mierzeniem bananów, mierzeniem awokado, czy wydawaniem instrukcji jak nosić kalosze – mówił Jaki.
I przeszedł do islamistów i imigrantów:

Byłem niedawno na Pomorzu Zachodnim i tam jest taki optymizm wśród lokalnego biznesu, a wiecie dlaczego? Bo Polska jest bezpieczna i ludzie przyjeżdżają tu na wakacje, a wszystko dlatego, że nie przyjęliśmy imigrantów – mówił Jaki.

I dodał:

Co byłoby gdyby PO dalej rządziła i przyjęła „każdą ilość imigrantów” jak deklarował ówczesnych rzecznik rządu? – pytał.


I z tym pytaniem Was zostawiamy. Komentujcie!Komentarze

 1. Co by było??? Gówno by było!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gówno to ty masz w głowie

   Usuń
  2. A to by było, że Twoja żona wołała by na Ciebie - mój Ahmedzie!!!!

   Usuń
  3. A dziecku by dała na imię - Allachu dabu dabu....

   Usuń
  4. Było by strasznieee !!!! Wielkie gówna, wielka kopa! Z góry jak się paczy na UE czy Stany, z góry z kosmosu..., to już można zobaczyć krowę. Czarno ciapate łaty na białej sierści.

   Usuń
 2. Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasze 25 lat wolności polega na tym, że wolność mają ci, którzy powinni siedzieć !
  Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2140565213/wroclaw-Zespol-Kolesi-ktorzy-bronia-status-quo-poprzedniej-wladzy.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz