Jacek Wilk wykłada podstawy ekonomii posłane PO! „I pani była wiceministrem finansów?”


Takie kadry, jak częstochowska posłanka PO Izabela Leszczyna, przez lata miała rządząca Platforma Obywatelska.Poseł Kukiz,15 Jacek Wilk, w rozmowie, która odbyła się na antenie TVN24BiS, musiał tłumaczyć byłej wiceminister finansów Izabeli Leszczynie, na czym polega ekonomia.

Otóż pani minister nie ma pojęcia o tym, że jeśli Polacy będą mieli więcej pieniędzy w swoich kieszeniach, to będą wydawać więcej pieniędzy. Bała się odpowiedzieć na proste pytanie.


Oto kadry rządzące Polskę przez osiem długich i zmarnowanych lat...
Komentarze

 1. Jeszcze prosze tej Pani przełozyc, ze nie bedziemy inwestowac to nie wystarczy na 500+ .Kazda grupa spolecznama własny wkład w budowe gospodarki...jezeli ta kobieta tego nie ogarnia to zdegradowac ja do pracy w skarbówce/ pity moze wydawac a od polityki i gospodsarki rece w bok!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale ona ma kolegów i znajomych...

   Usuń
 2. Jeszcze prosze tej Pani przełozyc, ze nie bedziemy inwestowac to nie wystarczy na 500+ .Kazda grupa spolecznama własny wkład w budowe gospodarki...jezeli ta kobieta tego nie ogarnia to zdegradowac ja do pracy w skarbówce/ pity moze wydawac a od polityki i gospodsarki rece w bok!!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz