Co Martin Schulz robił u papieża Franciszka? Wyjazd lewaku z watykańskich salonów!


Tusk, Juncker i Schultz przyjechali do Rzymu, aby wręczyć Nagrodę Karola Wielkiego Papieżowi Franciszkowi. Ludowe przysłowie mówi: "jak trwoga to do Boga". Kolejny raz się sprawdza.I choć jeszcze i Tuska i Junckera wizytę możemy zrozumieć, tak obecność niemieckiego lewaka Martina Schulza jest dla nas i zaskoczeniem i zagadką.

Tusk przecież się nawrócił. Na pokaz ale się nawrócił, bo nawet ślub kościelny po latach i przed kamerami, dla dobra kampanii wyborczej wziął. Zobaczcie również jak pięknie sztywni i wyprostowany siedzi przez Ojcem Świętym:


Ale, że Schulz ma czelność z wizytami jeździć do Watykanu? Przecież to antykościelny, skrajnie lewicowy polityk, których jeszcze niedawno dał się sfotografować z wieszakiem w imię obrony praw do aborcji – czyli zabijania dzieci – dla polskich kobiet.

Czy ktoś, kto otwarcie mówi, że można mordować nienarodzone dzieci, ma moralne prawo pić kawkę i fotografować się z papieżem? W naszej ocenie nie!

I tu jest też wina, tej całej kultury politycznej. Papież przyjmuje wszystkich. No tak, bo każdy chce się w świetle reflektorów ogrzać u boku kogoś z jego autorytetem. A powinno być odwrotnie. Taki Schulz powinien usłyszeć – nie proszę pana z panem nie mam ochoty rozmawiać. No chyba, że się pan nawróci...

Komentarze

 1. ciemna strona mocy u Papieża....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Papież spotyka się z kim chce . Spotkał się z Gorbaczowem ,Fidelem. I co świat się zawalił?

   Usuń
 2. Powinien mu papież nogi umyć , jaki papież taki gość

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasz Franczesko jest wysłannikiem Jezusa Chrystusa, a On będąc z nami spotykał sie z każdym marginesem i nikogo nie odrzucał. To jest najlepsza postawa. Jak tego nie rozumiesz, to na lekcje katechezy do podstawówki, albo przynajmniej Ewangelie jakaś trzeba przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie badzcie dziecmi !!! Przepowiednia sie sprawdza. Wyslannikiem Chrystusa byl Piotr. A Judasz przyszedl powtornie.Sila bedzie w Polakach i naszym Kosciele Piotra i Magdaleny.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz