Bruksela chce wykończyć Europę! Ponad 100 mln nowych azylantów wystartuje na Zachód?


Wszystko wskazuje na to, że władze w Brukseli – stopniowo – robią wszystko, aby zniszczyć Europę od środka. Dzień po dniu pojawiają się coraz głupsze pomysły.Jeszcze nie opadł pył po tym, jak wyciekła informacja o idiotycznym pomyśle karania państw członkowskich UE za nieprzyjmowanie imigrantów. Suma? 250 tys. euro za jednego imigranta! Chore...

Ale mało im głupoty!

Mandaryni z Brukseli za wszelką cenę chcą jak najszybciej zlikwidować narody europejskie i zastąpić je łatwym do rządzenia ludzkim kompostem multi-kulti.

Ponieważ brakuje chętnych na podzielenie się migrantami zaproszonymi do Niemiec przez Angelę Merkel, Komisja Europejska wymyśliła zniesienie wiz wjazdowych do strefy Schengen dla obywateli Turcji, Kosowa, Ukrainy i Gruzji.

Każdy obywatel wymienionych krajów będzie mógł bez wizy przebywać w strefie Schengen przez 3 miesiące. Stosowne dyrektywy Komisja Europejska ma przygotować w rozpoczynającym się tygodniu i dać do zatwierdzenia przywódcom europejskim w trakcie szczytu zapowiedzianego zaraz po ogłoszeniu wyników referendum w Wielkiej Brytanii.
Według obliczeń londyńskiego dziennika Daily Mail do strefy Schengen będzie mogło wjechać około 127 MILIONÓW ludzi i nie wiadomo ile osób wystąpi o azyl w ciągu 3 miesięcznego teoretycznie "turystycznego" pobytu lub po prostu pozostanie w UE nielegalnie.

Coś więcej mamy dodać? Debilizm po prostu nic więcej...Komentarze