Brudziński do Kierwińskiego: Rozmowa z panem jest jak smakowanie wędlin z hipermarketu


Jak wszyscy doskonale wiemy, politycy lubią wymyślać różne formy okładania się słowami. Tak było w przypadku wicemarszałka Sejmy Joachima Brudzińskiego i posła PO Marcina Kierwińskiego, którzy gościli w programie „Woronicza17” emitowanego w TVP Info.Kierwiński (były minister w rządzie E. Kopacz) stwierdził, że dlatego w ostatnim czasie dochodzi do ekstremizmów na polskich ulicach, bo PiS wprowadziło taką metodę dyskusji.

– To dlatego, że polityce pojawia się język nienawiści, który wprowadził PiS. PiS pcha na siłę ustawę antyterrorystyczną, ale prawdziwym zagrożeniem jest PiS i to, co robi w służbach – mówił Kierwiński.

Joachim Brudziński szybko odpowiedział:

– Panu chyba zaszkodziło to słońce – mówił wicemarszałek.

Ale to nie koniec kłótni tych panów w czasie jednego programu. Brudziński stwierdził, że PiS jest gotowe na kompromis ws. TK, ale problem leży po stronie opozycji:
– Jesteśmy gotowi na kompromis. Ale co opozycja totalna mogłaby robić, co by robił pan z czerwonymi portkami, gdyby spór wokół TK został rozwiązany? I co pan Grzegorz Schetyna wywieszałby na plakatach i przed czym bronił Polskę? – pytał Brudziński.

Oburzył się tym Kierwiński, ale dostał szybką kontrę:

– Rozmowa z panem jest jak smakowanie wędlin z hipermarketu — podsumował Brudziński.

I tak kłócą się w nieskończoność...A gdzie w tym wszystkim jest Polska?
Komentarze

  1. Kierwiński zachowuje się jakby przez osiem lat spał był ślepy i głuchy!To zwykły butny chamski prostak bez honoru i wstydu , uczciwych POLAKÓW miał i ma w dupie, liczy się skorumpowany układ kolesi kasa i władza, nawet wbrew wyboru większości społeczeństwa jedynego suwerena który w wyborach dał władzę partii PIS! Kierwiński POLACY MAJĄ DOŚĆ ŁAJDACTWA,KORUPCJI,BUTY i CHAMSTWA-DOŚĆ!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz