Agnieszko Holland – gdzieś była, gdy Platforma przez lata Polskę grabiła?


Zabawne są wypowiedzi osób, które po wielu latach budzą się z letargu i chcą walczyć o ład i porządek w Polsce. Budzą się zawsze, gdy rządu w kraju prawica.Kolejny raz popis umiejętności manipulatorskich dała reżyserka Agnieszka Holland. W rozmowie z Jackiem Żakowskim namawiała ludzi do wychodzenia na ulice przez całe cztery lata. Motywowała, że nie wolno się poddawać, nie można odpuszczać, bo o demokrację i wspaniałą Polskę trzeba się bić.

A gdzieś Agnieszko Holland była przez ostatnie 8 lat? Gdy wybuchała jedna afera za drugą, gdy wychodzący na ulice ludzie, byli pałowani i ograniczano prawa do demonstracji? Gdzie byłaś pytamy?

Wróćmy również do lat 60-tych, ubiegłego wieku. Wówczas również zamiast walczyć o wolną Polskę, uciekłaś do Paryża. Kiedy bardziej zależało ci na ojczyźnie, wtedy, czy dzisiaj? Czemu wtedy nie byłaś taka odważna, tylko uciekałaś?

A może dlatego, że teraz bijesz się o koryto i dotacje na swoje filmy? Wiesz, że możesz atakować rząd, bo demokracja ma się w Polsce świetnie, tylko rządzi ekipa, która ma w nosie twoją sztukę.

Komedia, po prostu komedia...Komentarze

 1. Przecież Pani Holand jest wybitnym człowiekiem! I ona wie co mówi.
  A pan Kaczyński jeszcze nie potrafił wskazać konkretne błędy popełnione przez poprzedni rząd!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedz mi czlowieku z jakiej planety Ty sie urwałeś? WIEC SLUCHAJ - PODWYZKA WIEKU EMERYTALNEGO,PODWYZKA PODATKÓW,KLAMSTWO WYBORCZE TUSKA Z OBNIZKA PODATKOW,KORUPCJE NA OGROMNA SKALE,NAJDROZSZE AUTOSTRADY W EUROPIE,AFERY TASMOWE,AFERY AM,BERGOLD,PROBA WPROWADZENIA A.C.T.A I JESZCZE RAZ KORUPCJE KOLESIOSTWO I JESZCZE RAZ KORUPCJE,GDZIE TY MASZ GLOWE TVN-OWSKA MACHINO?

   Usuń
 2. I to prawa, że oni "mają w nosie Jej sztukę" WSZELKĄ SZTUKĘ!. Nie znają się na prawdziwej sztuce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Holand jest wybitnym człowiekiem wyłącznie w produkcji film,ow ale nie jest wybitna w sprawach dot. naszego kraju. Obecnie gdy kraj jest rozgrabiony ludzie ciężko pracują najczęściej za grosze walczą o byt tzw. sprawy przyziemne aby wyżywić i ubrać dzieci a to kosztuje, nie bardzo ich obchodzi wtedy sztuka bo jeszcze się nią nikt nie najadł. A pan Kaczyński ma ważniejsze sprawy niż jej sztuka, która jest oczywiście potrzebna ale nie w momencie gdy w kraju panuje bieda , potrzeba doprowadzić wszystko do porządku.

   Usuń
  2. 24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
   Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
   http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
   http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
   http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/

   Usuń
  3. Przecież ona nie ma pojecia co się u nas dzieje,to tak jak z politykami skad oni moga wiedziec o szarej rzeczywstiosci Pana X?

   Usuń
 3. Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 4. Pieniądze z udzielania wywiadów w gadzinówkach i z ministerialnego źródełka liczyła. Pani Holland reprezentuje środowisko żydowskich komunistów, a jak już od I połowy XXw. wiemy te środowiska są wrogie dobru Polaków. Udowodniły to w latach w swej propagandzie przed rokiem '39, podczas agresji sojusznika Hitlera - armii bolszewickiej - i podczas zbrodniczych rządów PRLu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz