To jest dopiero głupota! Fakty mówi o terroryzmie i przestępstwach uchodźców, ale KE nie widzi problemu!


Źle się dzieje w Europie. Ręce opadają gdy słucha się słów mądrych brukselskich głów, które przekonują, że terroryzm nie ma nic wspólnego z uchodźcami.Mało tego. Mądre głowy przekonują, że rosnąca przestępczość w takich krajach jak Niemczy czy Austria, również nie ma nic wspólnego z uchodźcami. Co przedstawiciele Komisji Europejskiej mogą powiedzieć innego? Przecież naraziliby się Angeli Merkel...

Ale teraz do faktów. Ciekawe wyliczenia przedstawił portal Nie dla Islamizacji Europy (ndie.pl):

W roku 2015 roku w Austrii 88.151 osób złożyło podanie o azyl, z tych wniosków 20.374 czyli 23,1% zostało złożonych w Wiedniu. Ponad 70% tzw. uchodźców to młodzi mężczyźni. Ze statystyki MSW opublikowanej przez gazetę Kronenzeitung wynika, że 6.503 tzw. uchodźców czyli 31,9% (!) w stolicy Austrii było z powodu różnych przestępstw lub wykroczeń notowanych przez policję, z nich 3327 znajduje się w grupie wiekowej od 14 do 24 lat, a 2602 w grupie 25-39 lat – czytamy w serwisie.

32 proc. przestępstw popełnionych przez uchodźców! Ręce opadają...
Przenieśmy się teraz do Niemiec. Tam oczywiście sytuacja jest zupełnie inna, bo media i rząd dbają, żeby mało krytycznych informacji pod adresem imigrantów wypływało. Ale zdarzają się dobre kawałki, takie jak informacje o pół milionowej grupie imigrantów, która wyparowała i niemieckie służby nie wiedzą gdzie ci ludzie się podziali, ale wypowiedzi ważnych polityków, którzy przekonują, że uchodźcy to terroryści.

Ważne słowa padły z ust szefa Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji Hansa-Georga Maassena:

Myśleliśmy, że IS uzna ryzyko takiego manewru za zbyt duże. Teraz wiemy, że w przypadku IS musimy się jeszcze dużo nauczyć. Chociaż IS nie potrzebował umieszczać swoich ludzi pomiędzy uchodźcami, zrobił to, by zademonstrować swoją siłę — powiedział Maassen.

Każdy normalny człowiek, który czyta takie informacje, wyciąga jeden logiczny wniosek – Europa nie panuje nad imigrantami, a uchodźcy mają wiele wspólnego z terroryzmem, bowiem w ich szeregach znajdują się potencjalni zamachowcy.

Ale to za mało dla Brukseli. A nie odbiegając tak daleko, to warto przypomnieć, że to za mało dla byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, który niedawno stwierdził, że uchodźców nie wolno łączyć z terroryzmem...

Brak słów...Komentarze

  1. Komorowski stwierdził że uchodźców nie wolno łączyć z terroryzmem. To był i będzie głupol i łajdak, który chciał ograbić Polaków z pieniędzy a dać je bogatym zydom, a także podpisywał ustawy niekorzystne dla narodu polskiego. Targowiczanin.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz