Takiego skandalu nie wywołał nikt! Parszywa i obrzydliwa ustawka „Gazety Wyborczej”


Istnieją jakieś granice propagandy i ustawki dziennikarskiej. Tabloidy królują w tego typu rozgrywkach, ale redaktorzy „Gazety Wyborczej” poszli o wiele dalej! Zrobili ustawkę w Kościele!Dziś w polskich kościołach odczytywany był komunikat Episkopatu Polski dotyczący konieczności pełnej ochrony życia. Podobnie działo się w Kościele pw. Świętej Anny w Warszawie. Niestety, w czasie, kiedy kapłan zaczął odczytywać komunikat, kilka kobiet przerwało mu okrzykami: „Tego nie da się słuchać!”, „Skandal”.

Ponieważ niemal natychmiast panie zostały sfotografowane i sfilmowane i cała sytuacja bardzo szybko została opisana i pokazana na portalu wiadomej gazety, trudno nie podejrzewać prowokacji.

Oto film, który zaraz po tym wydarzeniu pojawił się na profilu „Gazety Wyborczej”!W kościele św. Anny w Warszawie wierni tak zareagowali na odczytywanie listu Prezydium Konferencji Episkopatu Polski o aborcji.
Opublikowany przez Gazeta Wyborcza na 3 kwietnia 2016

Przecież to jest obłęd! Tego jeszcze w Polsce nie było, tak wielkiej ustawki w celach propagandowych nikt wcześniej nie przeprowadził.

Oto celna uwaga:


Jak oceniacie akcję GW?Komentarze

 1. Prokuratura powinna zajac sie ta sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. szmatławiec KOSZERNY precz -zdrajcy SBecy i agenturo mosadu PRECZ

  OdpowiedzUsuń
 3. W Polsce solidaruchów PO-PiS (czytaj: prymitywów)to NORMALKA! Nigdy od 1980 r. nie prezentowali innego poziomu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Michnik i jego antypolska banda zrobili się beszczelni bo nikt ich za antypolonizm jeszcze nie pociągnął do odpowiedzialności.A jak ktoś ma do nich o to pretensje to fałszywe cwaniaki wrzeszczą o antysemityzmie

  OdpowiedzUsuń
 5. Michnik i jego antypolska banda zrobili się beszczelni bo nikt ich za antypolonizm jeszcze nie pociągnął do odpowiedzialności.A jak ktoś ma do nich o to pretensje to fałszywe cwaniaki wrzeszczą o antysemityzmie

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem za rozwiązaniem ustawy Konkordatu i wszystkie problemy społeczne religijne oraz państwo kościół zostaną rozwiązane przez samych parafian którzy będą utrzymywać swoje parafie z odpisu podatkowego. Dlaczego nie bierzemy przykładu z innych państw w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z innych państw? Może jescze z tych w islamo-europie? Człowieku wypier.alaj z Polski jak ci się coś nie podoba i daj się uchodźcom zabić za twoją pomoc dla nich bo nie jesteś warty bycia Polakiem. Jako jedne z paru Państw możemy pochwalić się tym że dzięki wierze i nacjonalizmowi jesteśmy bezpieczni dopóki takie ścierwa jak ty nie zaczną mącić w naszej kulturze i zwyczajach. Nie będziemy drugimi niemcami.

   Usuń
  2. Z innych państw? Może z Niemiec, gdzie jest podatek kościelny... Polska była jest i będzie krajem katolickim a takie "ustawki" powinny być surowo karane... Kościół zawsze był przeciwko aborcji ale to politycy tworzą prawo więc może jedna z drugą powinny udać się na obrady sejmu i tam manifestować... brak kultury i wyczucia liczy się tylko rozgłos...

   Usuń
 7. Ja tam wolę fragment w którym mowa o tym, że należy oddzielić ateistów od reszty wierzącego społeczeństwa. To jak chrześcijanie zaczniecie budować specjalne więzienia dla ateistów i każdego kto z wami się nie zgadza?

  OdpowiedzUsuń
 8. PiS Po jedno zło. Dość Partiokracji niech obywatele decydują. #DB to prawdziwe zmiany jakich oczekujemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tak obywatele zdecydowali kretynie !!!

   Usuń
 9. PiS Po jedno zło. Dość Partiokracji niech obywatele decydują. #DB to prawdziwe zmiany jakich oczekujemy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdyby to jeszcze przeprowadziły w milczeniu, akcją ostentacyjnego wychodzenia z kościoła, to nawet bym poparł, bo osobiście nie zgadzam się ze stanowiskiem kościoła. No ale robić taką popisówe...

  OdpowiedzUsuń
 11. po co kupowac taka gazete ??? nic prostrzego ... brak sprzedarzy szmity brak komentarzy

  OdpowiedzUsuń
 12. Już jest zawiadomienie do prokuratury, i bardzo dobrze. Mam nadzieję że organizatorka z Agory i uczestniczki tej ustawki zostaną przykładnie ukarane.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zlikwidować brukowca i tyle a feministki zatrudnić w kopalniach i kamieniołomach po kilku dniach ciężkiej pracy zmienią swoje poglądy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Cytując: "Biskupi to jednak mają tę pasterską moc - jednym krótkim komunikatem zaciągnęli tylu niewierzących do kościoła".

  OdpowiedzUsuń
 15. Proponuje teraz zdemolowac jakas boznice!!!!!! Albo wejsc tam bez nakrycia glowy tak w ramach protestu!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Panią A. ZAWISZĄ za zachowanie w kościele we WROCŁAWIU , powinna zająć się prokuratura . KOBIETO , TY MASZ NAROBIONE W GŁOWIE . POSPRZATAJ , DOJDŻ DO ŁADU . WYCISZ SIĘ , BO TY JESTEŚ CHORA . MUSIĄŁ CIĘ KTOŚ BARDZO SKRZYWDZIC W DZIECIŃSTWIE . ZAMIAST SERCA NA POŁOWIE GŁOWY , ZRÓB TAM TATUAŻ ----SIERP I MŁOT . TY NIE MASZ SERCA , JEŚLI WYRZUCASZ Z SIEBIE DZIECKO . TY JESTEŚ PUSTA i USCHNIESZ , JA CI TO MÓWIĘ .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz