Tak rządzi Zbigniew Ziobro! 8 lat więzienia dla gwałciciela dziecka? Za mało!


Taka zmiana w prokuraturze i sądownictwie może się spodobać wszystkim!


Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro polecił Prokuraturze Okręgowej w Toruniu złożyć apelację od wyroku 8 lat więzienia dla Bartosza K., który w październiku ubiegłego roku brutalnie zgwałcił w Grudziądzu 9-letniego chłopca - poinformowała Prokuratura Krajowa.

Zdaniem prokuratora generalnego wymierzona dla gwałciciela kara jest zbyt niska! W komunikacie Prokuratury Krajowej można przeczytać, że jest czymś zupełnie niezrozumiałym, iż recydywista, który dokonuje gwałtu na dziecku w dniu wyjścia na wolność, otrzymuje tak mały wyrok.

Autorytet wymiaru sprawiedliwości i troska o bezpieczeństwo Polaków, wymagają od wymiaru sprawiedliwości w takich przypadkach zdecydowanej postawy i wymierzania znacznie surowszych kar, zwłaszcza gdy ofiarami są dzieci - czytamy w komunikacie Prokuratury Krajowej.

I bardzo dobrze. Należy jak najsurowiej traktować takich ludzi. Nawet w kontekście ostatniego sporu o aborcję w wyniku gwałtu. Jeśli napastnik będzie wiedział, że po ataku na kobietę, czy dziecko przez wiele lat, albo nawet nigdy nie wyjdzie z więzienia, to dwa razy się zastanowi, zanim zaatakuje.

Źródło: prokuratura krajowa/ rmf24.pl
fot: ms.govKomentarze

 1. No i gitara,oby tak dalej,to lubię w PiS.Bandytów trzymać krótko i żadnej litości!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wykastrowac takiego dupojebce i wsadzic do paki z kryminalistami ,oni by go nauczyli rozumu,tak że do konca zycia nosił by worek asenizacyjny z boku....
  Brawo panie Ministrze tak dalej z tymi typami.....Prosze nie zapomniec o tusku ,kopaczce i całej tej bandzie POpapranców,bo to w dużej mierze ich zasługa,takie prawo stworzyli przez 8 lat.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Platforma Obwatelska kryminalistów i pedofilów traktowała najmniejszym wyrokiem. Człowiek, który ukradł batona ze sklepu dostał taki sam wyrok 4 lata. W końcu największą frekwencję wyborczą PO miało wśród kryminalistów i lewaków.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz