Prof. Nowak miażdży Verhofstadta! „Nie lubi PiS, ale nienawidzi Polski, jest brukselskim agentem Putina”


Bardzo cenimy znakomitego krakowskiego prof. Andrzeja Nowaka – historyka i sowietologa – który potrafi jak mało kto, trafnie ocenić sytuację międzynarodową.


W rozmowie z serwisem wPolityce.pl, prof. Nowak postanowił wypowiedzieć się na temat człowieka, który jest jednak z największych agresorów Polski w Parlamencie Europejskim. Mowa oczywiście o byłym belgijskim premierze, który nazywa się GuyVerhofstadt.

W kontekście agresywnego zachowania Rosjan nad Bałtykiem, prof. Nowak wskazuje na ważną rolę brukselskich agentów Putina.

Jest to skorelowane z działaniami ludzi, którzy funkcjonują jako agenci Putina na arenie zachodnioeuropejskiej i amerykańskiej. Mam tu na myśli choćby przewodniczącego frakcji Liberałów w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadta, entuzjastę i zwolennika Rosji. Całymi latami uczył się rosyjskiego. Nie podobają mu się kraje, które – jego zdaniem - oddzielają postępowy Zachód od Rosji, które „przeszkadzają” w poprawieniu stosunków z Kremlem. Nie chodzi mi tu tylko o spółki rosyjskie, z którymi Verhofstadt jest powiązany. Mówię o pewnym nastawieniu ideologicznym: że na Wschodzie liczy się tylko Rosja, a te pozostałe małe kraje tu tylko przeszkadzają. Verhofstadt nie lubi PiS, ale nienawidzi Polski. Wystarczy spojrzeć na jego wypowiedzi na temat szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Były belgijski premier z taką pogardą odnosi się do Tuska, tak go atakuje, że nawet politycy PiS-u by sobie na to nie pozwolili. On nie może znieść myśli, że jakiś Polak jest w Brukseli wyżej uplasowany od niego – mówi prof. Nowak w rozmowie z serwisem wPolityce.pl, którą w całości przeczytacie TUTAJ.I bez wątpienia prof. Andrzej Nowak ma rację. To Verhofstadta najostrzej atakował Polskę, przy każdej okazji. Natomiast w Polsce bratał się i próbował wypromować ugrupowania w naszej ocenie wrogie Polsce – Ruch Palikota i Nowoczesną.

Dodatkowo polecamy znakomity wykład prof. Nowak „Jak odbudować Polskę”.A jaka jest Wasza opinia na temat tego człowieka?

Komentarze

 1. Twarz Verhofstadta to twarz psychopaty i zboczeńca i to się zgadza bo propaguje też takie właśnie idee,które doprowadziły Europę do upadku.Chrześcijańska kiedyś najlepiej prosperowała i wtedy anajwięcej się działo w każdej dziedzinie,teraz za lewaków stacza się coraz niżej i dąży do upadku>Woli Islam od Chrześcijaństwa.Wyparła się swoich korzeni.I taki jest skutek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uciekać od wariatów jak najdalej, najwyżej można im pomóc w skoczeniu ze skały

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedy zostal I-wszym Ministrem Belgii , to pol roku !!!! nie bylo rzadu w Belgii nikt nie chcial z guy verhofstad wspilparacowac i godzic sie na jego wariactawa no ale w koncu musieanki li ustapic belgijskie baranki

  OdpowiedzUsuń
 4. najwyzszy czas w brukseli troche porzadku zrobic,juz malo brakuje i nie bedzie czego i dla kogo sprzątać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz