Pamiętajcie! Oni wygrali tylko w Brukseli! W Polsce wszyscy mają ich za zdrajców i targowicę!


Za nami bardzo ciekawy i wywołujący wiele emocji tydzień. W Sejmie wrzało z powodu nagłego głosowania nad kandydaturą nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego, a w dodatku doszło do skandalu, który najprawdopodobniej doprowadzi do rozpadu klubu Kukiz'15.Wielu wyborców zawiodło się na rockmenie, który dogadał się ws. głosowania z Nowoczesną i PO. I być może intencje miał dobre (naprawa Polski), to jednak wyborcy nie mogą mu wybaczyć wspólnych uścisków i konszachtów z targowicą. Donosicielami, którzy dzień wcześniej wygrali w Brukseli.

Tak – donosicielom z PO i Nowoczesnej udało się wygrać w Parlamencie Europejskim. Udało im się przegłosować bardzo niekorzystną dla Polski rezolucję.

Oto co myśli o niej europoseł PiS, prof. Ryszard Legutko (bardzo zacny człowiek):

Rezolucja, która dziś przeszła, jest absurdalna, szkodliwa, nierzetelna i przeciwskuteczna. Absurdalna, ponieważ UE jest w kryzysie - ataki terrorystyczne, Brexit, imigranci a Unia zajmuje się Trybunałem Konstytucyjnym, który nie jest problemem europejskim. Szkodliwa, bo opozycja walczy z rządem za pomocą instytucji europejskich, co pokazuje demoralizację i całkowite wykluczenie kompromisu. Nierzetelna, gdyż pomija kluczowe informacje na temat źródeł i charakteru sporu konstytucyjnego w Polsce. Przeciwskuteczna, bo nie załatwia problemu - podkreśla Legutko.
Ale niech pamiętają – wygrali tylko w Brukseli, a sama rezolucja prócz strat wizerunkowych dla Polski, nic nie znaczy. Donieśli na własny kraj do obcych rządów, bo w Polsce nic już nie znaczą. Kogo obchodzi Platforma Obywatelska? Kto prócz systemowców i banksterów zagłosuje na partię Ryszarda Petru? Nikt.

Młodzi Polacy śmieją się z nich. Internet jest pełen memów, i wyśmiewających ich filmów, bo nawet normalnie nie potrafią się wypowiadać. Zawalili tak wiele spraw, dokonali tak wielu zaniedbań, że społeczeństwo – prawdziwy Polacy, ci lepszego sortu – postawili na nich na zawsze krzyżyk.

Co im zostało? Donosicielstwo na własny kraj.

Jak mawia Grzegorz Braun: „Jeżeli się boisz, już jesteś niewolnikiem”. Dlatego nie bójmy się ich tanich i śmiesznych zabiegów. Zawsze z podniesioną głową walczmy o Polskę.
Komentarze

 1. Wygrali bitwę , przegrali wojnę.Podcięli gałąź na której siedzą W Polsce są zdrajcami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak naprawdę tylko spalili jeden z mostów, ale mają drugi, już wcześniej zbudowany - nowoczesna.po. Podcięli gałąz, żeby jej użyć i wspiąć się na tą, która jest wyżej. Wygrali bitwę i nadal prowadzą wojnę. My przegrywamy. Sęk w tym, aby ściąć całe drzewo, a jeśli trzeba to i las, spalić wszystko i posadzić nowe drzewa, albo ziemniaki, bo cebuli mamy aż nadto.

   Usuń
  2. I pozostawić kupę kamieni...

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. wyborca Kukiz15: nie mam mojemu ruchowi nic do zarzucenia, gdybym chcial zeby byl pieskiem PISu to glosowalbym na PIS. To nie piaskownica choc odnosze wrazenie ze wielu by chcialo, wybralem ludzi ktorzy maja glosowac madrze i niezalerznie. Nie przepadam za PO i ich nowa wersja N.pl ale nawet oni moga od czasu do czasu miec racje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież PIS sam się zgłosił o przyjazd Komisji Weneckiej. Komisja stwierdziła co stwierdziła a głosowanie w PE to przecież tego pokłosie.... Nie rozumiem tekstu powyżej....

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz