Ostre słowa Patryka Jakiego: Chcemy wyrwać Polskę z tych grup interesów które ją skolonizowały


- Zarzuca się nam, że pracujemy w nocy, że uchwalamy zbyt dużo ustaw. My to robimy właśnie dlatego, że Polska już wiele lat straciła, chcemy ją bronić, chcemy ją wyrwać z tych grup interesów, które skolonizowały to państwo – przekonywał gość radiowej Jedynki, którym był wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.W rozmowie dodał również dlaczego opozycji nie zależy na opublikowaniu wyroku TK:

- Opozycji nie zależy na tym, by rozwiązać spór o Trybunał Konstytucyjny, oni chcą gonić króliczka, dlatego żeby mieć pretekst do wzburzania publicznych emocji - powiedział Patryk Jaki.

Cała rozmowa, którą warto posłuchać znajduje się TUTAJKomentarze

 1. A kiedy sędziego Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) ?????
  Gangrena, która toczy polski wymiar sprawiedliwości rozwinęła się na dobre.
  Polacy mają wyjątkowo niski poziom zaufania do sądów.
  sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) . Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 2. PO - PSL,SLD. TO LUDZIE KLĘSKI WYBORCZEJ. DZISIAJ Z NOWOCZESNĄ PETRU POD NAZWĄ KOD PRZECIW DEMOKRACJI DEMONSTRUJĄ I TAK Z NIENAWIŚCI NOWOCZEŚNIE-LEWICOWE INTRYGI KNUJĄ, POLAKOM SIĘ PRZECIWSTAWIAJĄ I DO WOJNY NAMAWIAJĄ !!! STRZEŻEMY OJCZYZNĘ I PRZED WEWNĘTRZNYM WROGIEM POLAKÓW - CHRZEŚCIJAN !!! KOMUNIŚCI - DZISIAJ NOWOCZESNA P, LEWICA PO - PSL, SLD = KOD, OSZUSTWEM JEST ICH LIBERALNA DEMOKRACJA,TO IDEOLOGIA EGOIZMU, TO DEMON-REALIZACJA!!! CHYTRZE POD POLAKÓW - CHRZEŚCIJAN - KATOLIKÓW SIĘ PODSZYWAJĄ DO KOŚCIOŁA WCHODZĄ I OD ŚRODKA SZKODZĄ. ŚWIATOWA LEWICA I ICH LIBERALNA DEMOKRACJA, JEDNEGO NAUCZYCIELA MAJĄ - DIABŁA SZATANA KTÓREGO SŁUCHAJĄ, DLATEGO WSZYSTKO CO MĄDRE, SPRAWIEDLIWE, CYWILIZOWANE, DOBRE, MORALNE,TO ZABIJAJĄ I TYLKO INTRYGI, KŁAMSTWA. OSZUSTWA ROZPOWSZECHNIAJĄ. CHCIWOŚĆ, ZAZDROŚĆ,CHAMSTWO , TO ICH SIŁA NAPĘDOWA, STYL ŻYCIA JAK W CHLEWIE,JAK ŚWINIA?JAK KROWA? NIENAWIŚĆ - PROSTACTWO, TO ICH WIELKOŚĆ OSOBOWA - PRAWDĘ OPLUWAĆ I SYPAĆ KŁAMSTWA, JAK PIASKIEM W OCZY GOTOWA. INTELEKTUALNIE NIE DOROŚLI, MORALNIE NIE DOJRZALI I TYLKO DO KORYTA ZAWSZE NACHALNIE BĘDĄ SIĘ PCHALI, TO LEWICOWI LIBERALNI - PASOŻYTY, KTÓRZY NA EU - NARODY SIĘ ZAWIESILI, TYLKO PO TO, ABY KASĘ DOILI I TAK NOWOCZEŚNIE - LUDZKOŚĆ ZNIEWOLILI. DLA LUDZKOŚCI PRZEZ STO - LECIA NIGDY NIC INTELIGENTNEGO NIE WYMYŚLILI, TYLKO REWOLUCJE I WOJNY ROBILI. DLATEGO DZISIAJ MUZUŁMANÓW DO POMOCY ZAPRASZAJĄ I NA SIŁĘ W EU - NARODY WCISKAJĄ, BO Z NARODAMI -CHRZEŚCIJANAMI ZŁY ZAMIAR MAJĄ. POD OSŁONĄ TĘCZY MŁODZIEŻ I DZIECI DRĘCZY, CHŁOPAKÓW NA NOWOCZESNE - DZIEWCZYNY PRZERABIAJĄ BO TO ICH NOWOCZESNA ROSKOSZ - ZBOCZENIE KTÓRE KOCHAJĄ, TAK DEMO - RALIZUJĄ MŁODZIEŻ I KALECZĄ MALE DZIECI, A ICH CZYNY I SŁOWA TO KUPA ŚMIECI, BO ICH KULTURA, TO TYLKO BRZUCH I FORSY FURA, H-J D--A I KAMIENI KUPA !!! A POKÓJ I DOBRO W POLSCE I EUropie DOPIERO NASTANIE KIEDY SIĘ ZJEDNOCZYMY Z PiSem MY PRAWDZIWI POLACY, SŁOWIANIE,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny panie - Przeczytałam z maksymalną życzliwością i zrozumieniem, na jaki mogłam się zdobyć, zachowałam dystans, próbuję jak lekarz bezstronnie i bez emocji wydać diagnozę - i stwierdzam,że jest pan przypadkiem klinicznym do ilustracji tezy, że demokracja to polityczna, kulturowa, politologiczna i psychologiczna pomyłka, klęska dla każdej grupy społecznej: rodziny, klanu, plemienia, narodu, partii politycznej, państwa, zaryzykuję stwierdzenie - ludzkości. Osobniki pana pokroju przez życie powinien prowadzić zamordyzm - tresura i bat, bo wtedy byłaby jeszcze szansa na pańską przydatność dla narodu i kraju, na które pan się powołuje. I praca, prosta, fizyczna bez jakichkolwiek demokratycznych swobód, z minimum socjalnym jako szczyt kariery - jak za dobrych czasów Marszałka Piłsudskiego. Bez jakichkolwiek przywilejów obywatelskich, a już przede wszystkim prawa wyborczego. P.S. Czy czytał pan cokolwiek na temat historii Słowian? A jak tam ze znajomością historii Polski i Europy? I czy nie ma pan czasem nadwagi?

   Usuń
 3. Panie Zbigniewie 100% poparcia, "anonimowy" stosuje proste metody ataku osobowego, nie odnosząc się do faktów...

  OdpowiedzUsuń
 4. To może przydarzyć się każdemu...
  Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/
  Art. 231. § 1.
  Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz