Niesiołowski atakuje polskie media i chwali komunistów! „Mieli większą klasę”


Poseł PO, który już w styczniu oznajmił, że nie będzie chodził do „PiSowskiej TVP” wyżalił się w programie u Moniki Olejnik, że polskie media – TVP i prasa – to jeden wielki bulgot.Najlepsze jednak w wypowiedzi Niesiołowskiego jest stwierdzenie, że komuniści mieli większą klasę, niż obecne prawicowe media.

Komuniści mieli pewien jakiś taki poziom przyzwoitości, a ci żadnego wstydu nie mają. Przecież to pani musi przeglądać, tą prasę, te wszystkie „Do Rzeczy”, „W Sieci”, „Gazeta Polska”, no przecież to jest jeden bulgot, jedna obelga – powiedział Niesiołowski.

Szybko również dodał:

Czegoś takiego w stanie wojennym nie było. Komuniści mieli wyższą klasę – mówił w Radiu Zet Stefan Niesiołowski.Zdaniem posła PO, demokracja w Polsce zostały przekreślona w banalny sposób i jest to dla niego „tragiczne”. Znalazł nawet winowajców:

No to jest wina wielu czynników, wielu, nie ma jednego człowieka, no m.in. także oczywiście wina moja, można powiedzieć. Byłem za mało przekonywujący. Ale wina tych durni, którzy mówili nie straszyć PiS, tych durni, także w mediach, którzy mówili, że są dwie strony konfliktu i Platforma i PiS są po jednych pieniądzach – stwierdził Niesiołowski.  

Faktycznie, komuniści mieli większą klasę. Oni nie pozwalali ludziom swobodnie wychodzić na ulice aby protestować. Nie pozwalali śmiać się i obrażać urzędujących w rządzie polityków. Komuniści mieli większą klasę, bo za naśmiewanie się z prezydenta, albo otwarte życzenie mu śmierci, wpędziliby ludzi na lata do więzienia. 

A teraz? Za rządów PiS klasy nie ma. Wszyscy mogą robić i mówić co tylko chcą, ale przecież demokracja i prawa człowieka są zagrożone...

źródło: Gość Radia Zet,  fot: YouTube


Komentarze

  1. Pan Niesiołowski juz dość zrobił dla polski , najpierw bezwzględnie walczył z ludźmi którzy byli przeciw lustracji ponieważ był pewny że wszystkie akta służby bezpieczeństwa zostały Zniszczone, kiedy wyszło na jaw ze sa jeszcze mikrofilmy z nazwiskami , pan agent Niesiołowski zmienił swoje zdanie i przyczynił sie do obalenia rzadu pana Olszewskiego. Bo to jedyna szansa odcięcia się od komunistycznej Rosji i przeprowadzeniu lustracji jak miało to miejsce w innych krajach, dziś wiemy że przy okrągłym stole powstał nowy układ w którym pan Niesiołowski zajmował konkretne swoje miejsce. Zachęcam do oglądnięcia filmu pt. zmiana nocna. Serce się Kraja jak patrzy się na to jak ludzie z układu okrągłego stołu nadal grabią naszą Polskę. Czas wreszcie otworzyć oczy i I najbardziej chciałbym go wszyscy stanęli przed Trybunałem konstytucyjnym łącznie z Donaldem Tuskiem bo to on ponosi pełną odpowiedzialność za to co w Polsce stało się przez osiem lat rządów PO

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlatego nie dziwi mnie fakt że nie chce pokazywać się w telewizji publicznej, po prostu boi się pytania na które nie będziesz znał odpowiedzi albo nie będzie w stanie się wytłumaczyć ponieważ faktów nie oszuka to już nie ta telewizja do której tak lubi być zapraszany TVN

      Usuń

Prześlij komentarz