Lis udowodnił, że zasługuje na tytuł „hieny roku”. Obraził jak mógł „Łupaszkę” i dostał ostrą odpowiedź


W niedzielę cała patriotyczna Polska uroczyście i z wielkimi honorami, pożegnała dzielnego polskiego bohatera, Żołnierza Niezłomnego Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”.


Jednak nie wszystkim uroczystości się podobały. Nie wszyscy zgadzają się z ich słusznością. Są w Polsce ludzie i środowiska, które wciąż powtarzają propagandę powielaną przez lata przez PRL.

Wśród takich ludzi jest Tomasz Lis. Oto jego niedzielny wpis:

Bardzo trafnie słowa Lisa podsumował publicysta portalu wPolityce.pl, satyryk Ryszard Makowski:

O tym, że poniewieranie naszych bohaterów narodowych, szczególnie gdy się robi „dla Niemca”, nie przystoi, nie warto wspominać. W przypadku Tomasza Lisa nie mamy do czynienia, ani z żadną moralnością, ani z żadnym honorem, ale trzeba wyjaśnić do końca rolę takich „dziennikarzy”. Czemu to robią? Czy tylko z powodu panicznego pójścia w zapomnienie czy może są trybikiem, a nawet trybem, większej machiny propagandowej skierowanej przeciw Polsce – napisał w komentarzu Makowski. Całość TUTAJ.

Bardzo trafnie obalona głupota. Brawo!Komentarze

 1. Tym razem Lis ma 100% rację! Łupaszka to Bydlę Przeklete!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak śmiesz tak mówić o naszym bohaterze narodowym !!. Walczył o Twoją wolność, Ty tępy ośle!. Nie zasługujesz na miano polaka, nie jesteś nim. Gdyby było inaczej nigdy byś nie obraził tak ważnego człowieka. Oddał wszystko co miał najcenniejsze za Naszą wolność. Ciekawe ile Ty byłbyś w stanie poświęcić ?!.

   Usuń
  2. Pulikowski, kanalio. Nie zasługujesz na miano człowieka. Sam jesteś Bydlę Przeklete!

   Usuń
  3. Wojciech Pulikowski to frajer, cham, pętak i przebrzydły volksdojcz. Rozumiem że Polacy będą fajni jak się dadzą zdominować i wyrżnąć jak na Wołyniu a potem jeszcze mają przepraszać jak udało im się to przetrwać, ty gnoju.

   Usuń
  4. Gowna sie nie komentuje !

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. Pulikowski ty czerwona szmato, niegodny jesteś aby twoje zwłoki się poniewierały na tej ziemi, za którą Patrioci przelali tyle krwi.

   Usuń
  7. Łupaszka znowu w Hajnówce.
   Przegląd Prawosławny jest to strona internetowa Kościoła Prawosławnego w Polsce
   prowadzona przez Fundacje im. Księcia Konstantego Ostrogskiego proszę przeczytać artykuł i komentarze pod nim.
   Potem proszę zacząć oczeniać Kościół Prawosławny i fundację że są podłymi kłamcami, komunistami,
   bolszewikami i tak dalej!
   http://www.przegladprawoslawny.pl/articles.php?id_n=2415&id=8

   Usuń
  8. Lisowi już pozostało robić koło siebie szum medialny, bo co z niego za dziennikarz skoro nie wspomniał nawet ani słowem w swym programie jeszcze w TVP 2 o całotygodniowych protestach górników na Śląsku, kiedy to rząd Ewy Kopacz chciał pozamykać kopalnie. Wszystkie serwisy informacyjne we wszystkich telewizjach przez cały tydzień relacjonowały co się dzieje na Śląsku a pan Lis tego nawet nie dostrzegł i zrobił sobie program o jakichś tam jego zdaniem ważniejszych sprawach. Można sobie to sprawdzić pewnie gdzieś w internecie. Może nawet na itvp.pl. Parafrazując słowa z filmu "Killer" można by rzec: "To ma być dziennikarz?! To jakaś popierdółka a nie dziennikarz!

   Usuń
  9. Jeszcze musimy tego typka oglądać,wykurzyc go do NIEMIEC ,tam jest jego miejsce!!!

   Usuń
  10. Pokłoń się Jaruzelskiemu i spadaj do Korei Północnej!

   Usuń
 2. wojciech ty suko jebana będziesz wisiała skurwiona dziwko będziesz błagać o twoje jebane żucie już nie długo przyjdzie czas na takie zdradzieckie szmaty jak ty i ta suka lis he he huj wam w dupę !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, pokaż że masz więcej rozumu oraz kultury w przeciwieństwie do Pana Wojciecha :)

   Usuń
 3. Pulikowski.... Ty nawet na miano bydlęcia nie zasługujesz.Jesteś dno całkowite,przykryte toną mułu.(ty) już jesteś przeklęty za życia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szanowni państwo, nie dyskutujcie z drugim sortem...
  Wojciech Pulikowski to wlasnie ten gorszy sort.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba wyjaśnić jedno ,że Wojtek to jest sort ludzi ,którzy nie wierzą,że Polska walczyła w 1920r. z armią radziecką.Nie uwierzył w mord POLSKICH oficerów w Katyniu.Wierzy w wyzwolenie naszego Kraju przez


   z   Wojtek to jest sort ludzi ,którzy ślepo czczą takich jak:Lenin,Stalin,Breżniew,Jaruzelski,Kiszczak,Komorowski,Tusk,Schetyna,Kijowski i Komisję Millera.Dla niego żołnierze AK będą tacy sami jak Łupaszka.   s

   Usuń
  2. Trzeba wyjaśnić jedno ,że Wojtek to jest sort ludzi ,którzy nie wierzą,że Polska walczyła w 1920r. z armią radziecką.Nie uwierzył w mord POLSKICH oficerów w Katyniu.Wierzy w wyzwolenie naszego Kraju przez komunistów radzickich.


   z   Wojtek to jest sort ludzi ,którzy ślepo czczą takich jak:Lenin,Stalin,Breżniew,Jaruzelski,Kiszczak,Komorowski,Tusk,Schetyna,Kijowski i Komisję Millera.Dla niego żołnierze AK będą tacy sami jak Łupaszka.   s

   Usuń
 5. ALE WY MACIE ZJE..NE BERETY !!!!
  POZDRAWIAM, ŻYCZĘ MAŁEGO DNIA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zjebany beret to mas ty! Ale ja sie z powodu wypowiedzi takich zaklamanych i podlych skorwysynow juz nie denerwuje. A to dlatego ze komuchy sa juz na straconej pozycji, nie tylko w naszym kraju ale i w calej ue! Podejrzewam ze pod koniec tego lub na poczatku nastepnego posypa sie procesy komunistycznych donosiciwli, slugusow i zdrajcow narodu. A jesli tak sie nie stanie to ludzie sa juz tak wkorwieni ze wyjda na ulice wywleka ich z domow i powbijaja na pale (tak kiedys robilo sie ze zdrajcami)!!!

   Usuń
 6. DLACZEGO ZAMIESZCZACIE TAKIE CHAMSKIE KOMENTARZE.NALEZY WYŁAPYWAC TYCH FRAJERÓW KTÓRZY TYLKO HEJTUJA I KARAC MINIMUM 5.000ZL NA HOSPICJA.DOSC CHAMSTWA I TOLERANCJI

  OdpowiedzUsuń
 7. Banda idiotów. Wojciech Pulikowski ma przynajmniej na tyle odwagi, że potrafi się przynajmniej podpisać. A wszystkie wasze bluzgi i komentarze są podpisane "Anonimowy". O Łupaszcze nie mam żadnego zdania więc się nie wypowiadam i nie zagłębiam tego tematu. Ale widzę, że wszyscy najmądrzejsi dopóki są anonimowi. Pozdrawiam. Adam Wójcik newregister@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz