Kopacz palnęła tak, że ręce opadają! Zdaniem byłej premier dzieci w przedszkolach będą walczyć o 500+!


Wszyscy doskonale pamiętamy, jakie wtopy w ubiegłym roku zaliczała była premier Ewa Kopacz. W czasie podwójnej kampanijnej walki, obok Bronisława Komorowskiego stała się symbolem obciachu w polskiej polityce.


To sprawiło, że stała się ciężarem dla samej Platformy Obywatelskiej, co zdaje się zauważyli szybko partyjni działanie i tuż po kolejnych przegranych pod wodzą Kopacz wyborach, odstawiono ją na boczny tor.

Ostatnio jednak była premier wraca do komentowania rzeczywistości w mediach. W sobotę gościła w stacji RMF FM, gdzie mówiła m.in. o nowej – świeżej – polityce PO. Zdaniem Ewy Kopacz Platforma Obywatelska może jeszcze odzyskać władzę w Polsce. Ciekawe czy była premier naprawdę w to wierzy?

Najlepsze jednak słowa padły z jej ust w przypadku programu „500+”. Zdaniem Ewy Kopacz dzieci w przedszkolach będą podzielone i będą bić się przez „500+”!

Tu niestety te dzieci, wracając do 500+, zostały podzielone. I proszę mi wierzyć, może rodzice między sobą nie będą mieli żalu, ale dzieci rozmawiające w przedszkolu, jedni, którzy przynoszą nowe zabawki i mówią: ja jadę z rodzicami na basen, a drugie powie: ja nie dostałem 500 zł, będzie czuło żal —powiedziała Ewa Kopacz.

Nic więcej nie możemy dodać. To się samo komentuje!


Komentarze

 1. Ewa jak coś palnie to ręce opadają!!!!!!!!!Czego by nie próbowała wszędzie robi obciach!!!!!!!!!!! Ewa nie zabieraj wiecej głosu bo Cię już nikt nie ma zamiaru słuchać !!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tej babie odbija jak Merkel-obie sa niedorabane lub przerabane !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałem coś napisać ale klawiatura załamała się

  OdpowiedzUsuń
 4. PODZIELONE DZIECI JUZ BYLY PRZEZ PLATFORME BO NIE WSZYSTKIE DOSTALY TO BECIKOWE I JUZ W ZLOBKU BYLY AWANTURY ... BECIKOWE CIOTKA PLATFORMA ODEBRALA ... I SZKODA , ZE NIE SLYSZALA TYCH WYZWISK ... EWA PERON WAL MYC DWORCOWE KIBLE BO SMIERDZA ..

  OdpowiedzUsuń
 5. a jak platforma wprowadziła kartę dużej rodziny , to dzieci nie czuły się podzielone, oszukane i dla kogo ją wprowadzili , bo na pewno nie dla gorzej uposażonych rodzin , kto wtedy dzielił polaków ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Może jakiś kabaret przygarnie ją do występów.

  OdpowiedzUsuń
 7. ehh co za głupoty wygaduje ,a od kiedy to matka bedzie tłumaczyc tak małemu dziecku ile ma pieniedzy na to lub inne dziecko ma tyle co ma a wiadomo że dzielić to będzie na wszystkie dzieci po równo i wedle własnych pomysłów na życie i ewentualnych potrzeb dziecka .

  OdpowiedzUsuń
 8. hahahha Ewka ja cie prosze milcz jak do nas mowisz

  OdpowiedzUsuń
 9. A gdzie kanada !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. LOL. Przecież to czysta głupota w krystalicznej formie! Żeby myśleć w ten sposób o 500+ trzeba nie mieć mózgu. Po 1 program ma wspierać rozwój rodzin i zachęcać aby mieć więcej niż 1 dziecko. Z założenia nie ma wiec mowy o płaceniu na pierwsze dziecko jak chce tego teraz PO. Po 2 program nazywa się 500+ a nie 500 dla drugiego i następnych dzieci. PO widzi, że jednak się da więc krytykują program plotąc o jakimś wyimaginowanym podziale dzieci. Może nie potrafią (albo nie chcą) zrozumieć i ciemnotę ludowi wciskają że pieniądze idą na dziecko. To przenośnia, która tłumaczy zasadę działania tego socjalu, a nie przydział gotówki. Oczywiste jest, że wsparcie dotyczy rodziny jako takiej, a nie dziecka konkretnego. Pieniądze te powodują większe możliwości dla rodziny i nie oznacza to że matka wyda 500 zł na drugie dziecko tylko i wyłącznie. Hahhahaha. Wyobraziłem sobie taką sytuację i po prostu komedia. Śmiać się chce bo widać jak bardzo PO boi się naprawdę świetnych pomysłów PiS i tego, że się da rządzić dobrze, a nie tak tragicznie jak PO.

  OdpowiedzUsuń
 11. To Wy palneliscie! Bardzo glupi tytul. To jest przekrecanie slow. Nigdzie nie padlo , ze beda sie bic. Jest tylkp ze dzieciom bedzoe przykro. Wasze artykuly to dziennikarstwo znacznie ppnizej przecietnej

  OdpowiedzUsuń
 12. Przykro się chyba robi PO jak takie bzdury gada...... a może im się nie robi? Może gadają by gadać. .. ale jedno jest pewne wszystkim w koło przykro tego słuchać. ..

  OdpowiedzUsuń
 13. Myśle ze po kopaniu miejsca katastrofy w smoleńsku na 1 m głęboko tak się Pani kopacz w głowie poprzestawiało ze w niemczech podczas wizyty chciała wlescw kartoflisko i narobić szkody a tak stratować tłłum gapiów i jak widacdo pełnej sprawnosci ją nie wyleczono do chwili obecnej

  OdpowiedzUsuń
 14. Ewunia znowu popisuje się mądrościami...

  OdpowiedzUsuń
 15. Ewunia znowu popisuje się mądrościami...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz