Ewa Stankiewicz ostro o Tusku! „Dopuścił się zdrady, jakiej nie widzieliśmy od czasów Targowicy”


Dziennikarka Ewa Stankiewicz, która od lat bada sprawę katastrofy smoleńskiej, w specjalnym programie TV Republika, poświęconym tej tragedii w ostrych słowach wypowiedziała się o działalności byłego premiera Donalda Tuska.


W kwestii katastrofy smoleńskiej Tusk jest jednym z największych winowajców. Nie chodzi tu tylko o rozdzielenie wizyt, działanie na szkodę głowy polskiego państwa przez dogadywanie się z władzami Rosji. Tu chodzi także o zdradzenie polskich interesów po katastrofie. To właśnie przez oddanie śledztwa Rosji do dziś nie mamy wraku i czarnych skrzynek – powiedziała Ewa Stankiewicz na antenie TV Republika.

Dziennikarka i reżyserka zaznaczyła, że tuż po katastrofie w czołowych mediach działających w Polsce, wytworzyła się wspólnota kłamstwa.Dodała również dlaczego w jej ocenie należy wyjaśnić rzetelnie przyczyny katastrofy:

Jeśli nie nazwiemy tego, co się stało i nie ukażemy winnych, to istnienie naszego państwa staje pod znakiem zapytania. (...) Jeśli my pozwalamy na zabicie urzędującego prezydenta i nie spotyka się to z żadną karą i a wręcz przeciwnie nagradza się odpowiedzialnych za to ludzi to wysyłamy sygnał, że można z nami zrobić wszystko – mówiła Ewa Stankiewicz.

Podpisujemy się pod jej słowami.

Komentarze

 1. Za zdrade Ojczyzny jest tylko jedna KARA - KS - APP..............

  OdpowiedzUsuń
 2. Tusk już przed tym nie ucieknie. Od "serdecznych" znajomych z PO/PSL słyszałem, że tusk ma plan by przeczekać 4 lata i zawalczyć o wysoki urząd w Polsce ; ))) a moim zdaniem tak skompromitowana osoba publiczna może conajwyżej liczyć na urząd sołtysa, a i to niepewne, bo domagac się będziemy odebrania emerytury ministerialnej, unijnej, i odpowiedzialności przed sądem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszyscy oni są siebie warci... sami kłamcy, złodzieje i degeneraci.
  Kaczor Jarosław i kaczor Donald, nie widzę różnicy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głupi jestem dla czego pomiocie..? Dla tego że mam inne zdanie o tym jak twoje, że widzę więcej jak ty zaślepiona mendo? Gówno ci do tego. Mam prawo mieć swoje zdanie... czy już nawet nie, bo w tym kraju już niczego powoli nam nie można?

   Usuń
  2. większymi kłamcami niż PO żadna partia nie będzie

   Usuń
  3. Ja nie napisałem że oni są OK... ja wyraźnie napisałem że wszyscy oni są tacy sami. Każdy z nich jest winiet temu, co dzieje się w naszym kraju. Kiedyś byliśmy potęgą, cały świat się z nami liczył, teraz przez nich, ten sam świat się z nas śmieje.

   Usuń
  4. Poważnie do najmądrzejszych nie należych lub po prostu korzystasz ze zmanipulowanych źródeł.

   Usuń
  5. Jesteś PIS-owcem czy PO-wcem? Bo nawet tego tępy baranie nie napisałeś:) Rozumiem że trzeba być za jedną z tych zjebanych partii, aby uchodzić za osobę mądrą w tym kraju. Tak rozumiem twoją odpowiedź idioto. Dokładnie idioto, bo nazywając mnie osobą nie mądrą, zasłużyłeś sobie na to kretynie :) Dziękuję.

   Usuń
 4. kara dla tego nicponia musi być przemyślana tak żeby odczuł , śmierć nic nie załatwia
  ale zesłanie na przykład do dzikiej afryki ,bez pieniążków które tak uwielbia to by załatwiło sprawę ,jeszcze go kontrolować co godzinę ,niech sobie rządzi w plemieniu man dingo tam świnia by odczuł co zrobił Polakom

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten anonimowy to zupełnie zakuta pała. Gdzie sie takie egzemplarze rodzą?

  OdpowiedzUsuń
 6. tropiciel... sam jesteś zakuta pała, on przynajmniej umiał uzasadnić swój tok myślenia. Ja to się zastanawiam, gdzie się rodzą takie tępe gnoje jak ty, syny kiepa i zjebanej motopompy :) Bo jak nie za pisem to już gorszy człowiek, a Tuska zabić, przywrócić karę śmierci!!! Kurwa chrześcijanie wielcy... Pieprzeni zaślepieńcy, Judasze za 500zł. Żal mi takich ludzi jak ty kaczorowy sługo.

  OdpowiedzUsuń
 7. a to powiem z punktu widzenia technicznego..jestem muzykiem i wiem że taśmy kopie można tak zmanipulować (głosowo,muzycznie) że można wszystko tak zrobić by inny w to uwierzył iż faktycznie tak jest. Każdy cel,wydarzenie,występ,akt, cokolwiek można to zmienić...tak jest w wielu podmiotach naszego życia.. tylko oryginalny zapis czarnych skrzynek, zwrot wraku,akt wszystkich dowodów i oddanie to w ręce ekspertów pozwoli cokolwiek zmienić przedstawić prawdę zdarzenia, ale podstawową rzeczą jest otrzymanie zdjęć satelitarnych od władz USA na których jest wszystko zarejestrowane i wtedy dowiemy się prawdy. A my jej sie nie dowiemy ponieważ POLSKI nie ma bo już dawno jest sprzedana a ci co rzadza to sa wyslannikami innych krajow zas my niewolnikami...swojego kraju

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz