Dwóch na jednego ws. uchodźców! Wipler kontra Kraśko i ks. Sowa! „Kłamiecie i manipulujecie faktami”


Były poseł, a obecnie przedsiębiorca i wiceprezes partii KORWiN Przemysław Wipler starł się w studio TVN24 z Piotrem Kraśko i księdzem Sową. Temat? Uchodźcy.Można śmiało mówić, że było to starcie dwóch na jednego!

Sam Wipler opisał to na swoim Facebookowym profilu.

Wielu z Was pisze, że policzkowaliście telewizory i laptopy oglądając ten program - nie dziwię się... Czas na spokojnie rozstrzelać manipulatorów dorzucając fakty, których nie mogłem wczoraj wyrazić (nie mogłem spokojnie zdania skończyć...) – napisał Wipler.

Z uwagi, że warto poznać wszystkie fakty, publikujemy cały post Przemysława Wiplera wraz z aktywnymi linkami:

Zatem:
1. To link do wpadki TVN, który później kasowali, a po wyśmianiu przez "internety" - przywrócili: http://tnij.org/s7csdiq Żelazna logika godnie to skomentowała. Gdy dziennikarz TVN mówił o „starszych ludziach i dzieciach”, operator pokazywał młodych nastolatków ze smartfonami. Jedzących banany.
2. Tu link do statystyk UNHCR potwierdzonych przez Eurostat (dane z września 2015): http://tnij.org/fzct1de PRzewaga młodych mężczyzn miażdżąca. Ksiądz Sowa nie tylko kłamał, ale jeszcze zarzucał mi publicznie kłamstwo. Czyli było nie było, publicznie łamał 8. przykazanie ("Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu"). Dlatego odmawiam występowania w programach przeciw księżom: można zostać radykalnym antyklerykałem...
3. Miałem też rację mówiąc o groźbach ISIS o wysyłce pół miliona "uchodźców" do Europy jako broni psychilogicznej, a wśród nich - wojowników, czyli terrorystów. Mówili o tym w lutym 2015: http://tnij.org/ai55kpf
4. Porażająco nieuczciwym argumentem jest porównywanie obecnej muzułmańskiej inwazji z Afryki Północnej i Azji Mniejszej z sytuacją armii gen. Andersa w Persji. Ówczesna Persja (Iran) była od 1941 r. pod okupacją sowiecko - brytyjską. Więc jej władze nie miały NIC do gadania w sprawie przejścia ponad stu tysięcy Polaków przez terytorium tego kraju zgodnie z porozumieniem Churchill - Stalin. Budowanie takich porównań to niegodziwość i manipulacja bądź brak podstawowej wiedzy historycznej. w TVN stawiam na to pierwsze...
Poza tym: warto kopiować i udostępniać ten film. Szybko zniknie z sieci, długie ręce z TVN już o to zadbają... Stop manipulacji i propagandzie! Cała tak akcja przypomina mi starą regułę, że silniejszą bronią od manipulacji i propagandy jest jedynie prawda. Dobrego weekendu!

A TUTAJ znajdziecie link bezpośredni do szokującego starcia.Skala manipulacji w kwestii uchodźców jest przerażająca! Piotr Kraśko w TVP jeszcze próbował się maskować, choć i tak uprawiał tam propagandę. Ale na antenie TVN przechodzi już samego siebie!

Dodajmy i informujmy wszędzie gdzie tylko można:

- Państwo Islamskie zapowiadało i cały czas powtarza, że wraz z imigrantami do Europy wysyła uchodźców.

- Zamachowcy z Paryża i Brukseli rejestrowali się wcześniej jako uchodźcy.

- Salah Abdeslm, który uczestniczył jako organizator i wykonawca zamachów z Paryża i Brukseli, swobodnie podróżował po Europie, bo przecież był Belgiem!

- Jeden z zamachowców z Paryża został zwerbowany na Węgrzech. Dokładnie pod Budapesztem.

- Uchodźcy wybierają głównie kraje w których jest wysoki socjal. Po co? Odpowiedź jest prosta

I tak można wymieniać przez kilka dni. Fakty mówią same za siebie! Ale są w Polsce ludzie, którzy grają dla interesów Brukseli i Berlina i zawsze będą to robić!


Komentarze

  1. Szkoda prądu na oglądanie takich programów. Niech się sami oglądają.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda.I znów Kraśko,nie da się tego faceta oglądać,dlatego TVN straci oglądalność !!!

      Usuń

Prześlij komentarz