Dość biadolenia. Stawiamy na konkrety! Polska gotowa przyjąć 5 milionów migrantów!


Ponieważ życie w przepełnionej dżihadem Europie Zachodniej staje się dla obywateli UE śmiertelnie niebezpieczne – Polacy zgadzają się przyjąć na początek - w ramach humanitarnego gestu - 5 mln. imigrantów! Warunek: mają to być wyłącznie biali Europejczycy, którzy szanują wartości chrześcijańskie i mają już dość samobójczej polityki Angeli Merkel - z taka propozycja pod adresem rządu Beaty Szydło wystąpił publicysta portalu wPolityce.pl Lech Makowiecki.


Pomysł wydaje się być bardzo ciekawy.

Felietonista podkreśla, że Polska zapewni im swobodne prawo o pracy i wypoczynku, ale nie za darmo!

W zamian liczymy na dofinansowanie przez Angelę Merkel et consortes budowy baraków w Polsce dla obywateli UE. Welcome! – czytamy w tekście Makowieckiego.

Jego propozycja wpisuje się w prowadzony obecnie w Brukseli kontrowersyjny dyskurs polityczny na temat form rozmieszczenia obecnych już w Europie, głównie w Niemczech, imigrantów, w sytuacji kiedy uzgodnienia z Turcja w zasadzie nie przynoszą żadnego rezultatu i na wybrzeżach greckich wysp ląduje dziennie kilkuset migrantów.

Cały tekst do przeczytania TUTAJKomentarze

 1. pomóc to można dzieciom i ich rodzicom jeśli przyjmą warunki i je będą przestrzegać , czyli będą pracować i szanować naszą kulturę i obyczaje w przeciwnym razie to deportować , bo nam nikt nie daje i za około 1000- emerytury musimy sobie dawać radę , ale dorośli mężczyźni i roszczeniowi to od razu odsyłać tam skont przybyli a nie żeby utrzymywać ich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pani się zastanowi co pani proponuje-niech pani do swego domu przyjmie kilku i zobaczy czy przyjma pani warunki i beda ich przestrzegać

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. "mają to być wyłącznie biali Europejczycy, którzy szanują wartości chrześcijańskie i mają już dość samobójczej polityki Angeli Merkel" - Pani Marianno, proszę czytać ze zrozumieniem :-)

   Usuń

Prześlij komentarz