Buta i bezczelność Kopacz w stosunku do dziennikarza! „Słyszałam, że pana kolega zgwałcił córkę sąsiadki”


Takiej bezczelności już dawno nie było w polskich mediach. Widać wyraźnie, że nerwy puszczają byłej premier Ewie Kopacz, bo wczoraj gościła na łamach naszego blogu, gości również dziś.
Tym razem Ewa Kopacz na antenie Polsat News mówiła o problemach i sporach politycznych, które trapią Polskę. Było o Trybunale Konstytucyjnym, było o aborcji, oraz innych bieżących sprawach.

Jednak ta wymiana zdań z pewnością przejdzie do historii telewizji:

Marek Kacprzak: To jest ten czas, gdy trzeba emigrować?
Ewa Kopacz: A Pan się wybiera gdzieś?
MK: Nie ja nie…
EK: Ja też nie.
MK: Ale znam kogoś, kto się wybierał, dlatego o to pytam.
EK: A kto taki?
MK: A między innymi ktoś z Pani rodziny.
EK: To zna Pan moją córkę?
MK: Słyszałem tę wypowiedź.
EK: Wie pan, ja też w kolejce słyszałam, że ponoć jakiś pański znajomy zgwałcił nieletnią córkę sąsiada. Mam w to uwierzyć? Bardzo proszę, żeby nie używać tego rodzaju argumentów.

Co za buta! Posłuchajcie sami:

A przecież dziennikarz miał święte prawo zadać takie pytanie. Zwłaszcza, że córka Ewy Kopacz w kampanii wyborczej otwarcie o tym mówiła!Czyli, co? Teraz zapominały o tych słowach?Komentarze

 1. Po z nią dyskutować,jak ktoś jest chamski i antypolski to nie ma sensu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Pana wypowiedzi wyczuwa sie prostacka demagogie.

   Usuń
 2. To się nie nadaje do komentowania.
  I ona była premierem Polski...

  OdpowiedzUsuń
 3. http://wpolityce.pl/polityka/268143-corka-ewy-kopacz-jesli-wygra-pis-wyjade-z-polski-pani-premier-zeby-zatrzymac-moja-corke-i-mlodych-w-polsce-trzeba-zatrzymac-pis-i-kaczynskiego-kiedy-ten-cyrk-sie-skonczy wypiera sie włąsnych i cóki słów? Myśli że Po;acy są głupi i nie pamiętają?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani kopacz czy Pani pytała o adres tego osobnika co zgwałcił nieletnia co Pani pytała redaktora w dniu 07.04.2016 to chce Pani powiedziec ze nie dostanie Pani, nikt nie będzie Pani uszczęśliwiał

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ta jej corka chujowa jest !

  OdpowiedzUsuń
 7. Ona tylko do Platformy Obywatelskiej pasuje, jak ulał...

  OdpowiedzUsuń
 8. Prostak i Ham zawsze zostanie Prostakiem i Hamem Pani Premier. Aż wstyd ze Pani reprezentowała kiedys nasz kraj.Cale szczescie że to juz jest" kiedys". Caly Pani Rząd Platformy Obywatelskiej przez te osiem lat tak wlasnie sie reprezentował i nic wspólnego nie miał z obywatelami tylko z waszymi interesami. A teraz próbujecie zrobic Polakom wode z mózgu tworząc "Nowoczesna" i "Kod" udajac ze bronicie Demokracji a o Demokracji nie macie zielonego Pojecia. A wasze działania sa sprzeczne z działaniami Demokratycznymi..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanie czy w tych dniach pisowcy mają dyżur w wypisywaniu centów - to jest dopiero chamstwo i bezczelnosc ze strony PiSu .wstyd ma za obecny rząd !licze godziny do następnych wyborów.

   Usuń
 9. Są głupi. Głosowali na PIS i udają patriotów choć nie wiedzą co to znaczy...

  OdpowiedzUsuń
 10. I pomyśleć, że ja tego dziennikarza szanowałem i lubiłem.... do tej pory! Pani Premier to ty, człowieku prosty, do pięt nie dorastasz!

  Wstyd mi także, że mam takie barachło (nie ludzi) za rodaków, którzy wybrali obecną władzę i "prezydĘta", a także tych, którzy, nie mogąc z siebie wydusić, bo nie pozwala im na to ich jedna komórka mózgowa. Mowa o tych, których efekty zatwardzenia umysłowego w postaci komentarzy widać powyżej! Przez takich jak wy, ta żałosna kukiełka, zaprzeczenie funkcji Prezydenta, oraz zakichany nie-rząd zaczynam tracić i tak już znikomy szacunek dla tego kraju! O moim szacunku wobec siebie to wy możecie co najwyżej pomarzyć, a i tak się nie spełni!

  OdpowiedzUsuń
 11. Obie szelmy-wyjezdzajcie do Kanady

  OdpowiedzUsuń
 12. Do Kanady i niech sie uczy przekopywac ziemie 1 m wglab

  OdpowiedzUsuń
 13. Współczuję Państwu , trzeba rzeczywiście być trollem lub idiotą , żeby coś takiego pisać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz