Bezczelnym trzeba się urodzić. Halicki najpierw popierał donosy na Polskę, a teraz ma pretensje


Poseł Platformy Obywatelskiej w rozmowie jaką prowadził w Radiowej Trójce, udowodnił, że buta jaka panuje w jego partii, osiąga swoje wyżyny i chyba nigdy nie spadnie.


Halicki najpierw biegał po mediach i Sejmie opowiadając jak ważna jest rezolucja Parlamentu Europejskiego dotycząca Polski, jego kumpel z partii Rafał Trzaskowski przygotował dokument, rezolucja została przegłosowana, a teraz co? A teraz Halicki ma pretensje.

Uważa, że piękną uroczystość 1050 rocznicy Chrztu Polski, psuje decyzja Parlamentu Europejskiego...

Dość symboliczne, ale kładące się cieniem na uroczystościach, były dwa akty: reprymenda z Watykanu i list niektórych biskupów, a także rezolucja PE. Weszliśmy do porządku cywilizacji zachodniej, więc nie powinniśmy stworzyć żadnego znaku zapytania nad przyszłością w niej. A takie pytania są stawiane, również o wyjście Polski z Unii. Cieniem też kładzie się na wczorajszej uroczystości to, że organizatorzy nie potrafili zaprosić byłych prezydentów – mówił poseł PO.

Naprawdę to wielka niegodziwość tak się wypowiadać. Wielka...Komentarze

  1. NIE WYGRALI , BRUXSELA SMIEJE SIĘ I WIE ZE ZDRAJCA JEST ZDRAJCĄ NIKT TAKIM NIE ZAUFA , I TAKICH ŁACHÓW CO SPRZEDAJĄ SWÓJ KRAJE NIE WEŻMIE DO SIEBIE BO WIE CO MOGĄ ZROBIĆ

    OdpowiedzUsuń
  2. Pospolita sprzedajna kurwa!

    OdpowiedzUsuń
  3. Prezydenci byli zaproszeni tylko nie chcieli przybyć .

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz