Beata Kempa masakruje Nowoczesną! „To partia ludzi bogatych, a nie zwykłych Polaków”


Ciekawe słowa padły z ust szefowej Kancelarii Premiera, Beaty Kempy, która w piątek gościła w programie „Gość Poranka TVP Info”. Mówiła o partii Nowoczesna i wyprowadzaniu Polski z Europy, co sugeruje opozycja.


Nowoczesna to partia ludzi bogatych, to nie jest partia zwykłych Polaków. Tak uważam. Lider, którego ja absolutnie kojarzę z Balcerowiczem i cały ten krąg osób, ich nie wiąże chyba jakaś idea. To widać po dyskusji w Sejmie. Mam wrażenie, że dyskutujemy z kimś, kto jest w stanie tylko odczytać regułkę z tabletu. Nie widzę tam samodzielnego myślenia – przekonywała posłanka PiS.

I faktycznie, przyjrzyjcie się wystąpieniom większości posłów Nowoczesnej. To wcześniej wyuczone formułki, być może napisane przez lidera Ryszarda Petru (stąd ich głupota?), albo szefa medialnej propagandy Nowoczesnej. Bądź, co bądź posłowie Nowoczesnej nie grzeszą samodzielnym myśleniem.Ale jeszcze o tej „Polsce wyprowadzanej z Europy”, bo to temat bardzo absurdalny, ale również ciekawy.

Zdaniem Kempy:

Ktoś, kto mówi, że chcemy wyprowadzić Polskę z UE jest nam skrajnie nieprzychylny. Nie ma takich zamiarów, to jest jakieś wydumane hasło naszych przeciwników politycznych, którzy chcą przywrócić stary porządek. Taka koleżeńska rada: czas się otrzepać z tego gorzkiego żalu – mówiła.

Nie rozumiemy, po co szefowa KP wchodzi w ten typ dyskusji? Co to jest „wyprowadzanie Polski z Europy”? Kontynent się jakoś przemieszcza? A może jakieś zmiany administracyjne nastąpią? Angela Merkel zdecyduje,że Europa kończy się na Niemczech, Austrii i odpowiednio niżej na południe, a wszystko co dalej na wschód, to już np. Azja...

źródło: TVP Info


Komentarze

  1. Nie wiem dlaczego pani Pihowicz tak POdle się zachowuje ?
    Palec tej paniusi kiedyś KTOŚ wyłamie !! Czyżby ta pani chciała
    sobie markę wyrobić w taki sposób ?? jest bezczelną kobietą !!
    Kto ?? wybrał TĄ szczekaczkę do sejmu ??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz