Ale buta i brak pamięci Bronisława Komorowskiego! Zapomniał jak zmarnował 100 mln złotych!


Były prezydent Bronisław Komorowski chyba nikogo w Polsce nie zaskoczy swoimi cynicznymi, dziwnymi i często mało rzeczowymi wypowiedziami. Ale jak widać do tego całego zestawu, który nam każdego dnia serwuje musimy dorzucić amnezję...


Oto co prezydent powiedział w radio TOK FM:

- Władza państwowa powinna stać po stronie policji, a nie chuliganów politycznych. Ja w tym dostrzegam chęć podlizania się przez obecne ekipy władzy środowiskom skrajnym. To będzie zachęcało do działań pozaprawnych -mówił w TOK FM Bronisław Komorowski.

Podlizać się komuś się chwała? A kto po przegranej pierwszej turze wyborów prezydenckich, na szybkiego i bez żadnych konsultacji, zarządził referendum ws. JOW, które kosztowało Skarb Państwa bagatela – 100 mln zł?

Czy to było podlizywanie się wyborcom Pawła Kukiza, czy nie?Komentarze

  1. A kto jak debil wchodził w d... Poroszence w trakcie kampanii i ejak kretyn właśnie przez to! Duda miał dobrych doradców i w kampanii o Ukrainie stosownie milczał. Co Tomuś Nałęcz tak głupio doradził? Głosy, które przechyliły szale na niekorzyść Komorka to potomkowie ofiar UPA i ci, którzy nienawidzą faszyzmu pod protektoratem amerykańsko-kanadyjskim. Jsk Bronek pieprzył o wolności to - jak niedouczonemu - byłbym mu podarował. Ale lizanie d... Poroszence - tego już nie zdzierżyłem bom w miare przyzwoity facet.

    OdpowiedzUsuń
  2. On powinien pasac swinie w ruskiej budzie a nie zajmowac sie polityka.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz