Wipler masakruje Brukselę! „Żądam debaty w Strasburg na temat stanu praworządności Belgii”


Bardzo trafnie postąpił były poseł, a obecnie wiceprezes partii KORWiN Przemysław Wipler, który uważa, że sprawa Belgii powinna stanąć na forum w Strasburg, podobnie jak było w przypadku Polski.Coraz bardziej potwierdzają się plotki, że Belgia miała „pakt o nieagresji” z islamskimi radykałami, którego konsekwencje złamania właśnie oglądamy. W jakim świetle należy zatem patrzeć na to państwo? Czy uprawniony jest pogląd o tym, że jest to „rogue state”, państwo bandyckie, sprzyjające terrorystom? Jak inaczej nazwać zapewnianie sanktuarium grupom terrorystycznym, celem skierowania ich agresji na inne, sąsiednie państwa – na przykład Francję? Co na to regulacje z Schengen? – napisał Przemysław Wipler.

Jak dodał:

Żądam debaty w Strasburgu na temat stanu praworządności Belgii i tego, czy spełnia ona normy uczestnictwa w systemie Schengen!


Coraz bardziej potwierdzają się plotki, że Belgia miała "pakt o nieagresji" z islamskimi radykałami, którego...
Opublikowany przez Przemysław Wipler na 29 marca 2016

Jak oceniacie pomysł polityka? Bo my jako dobry! A co Polska jest gorsza od Belgii? Polskę można tykać i na forum spowiadać, a Belgię to już nie?

fot: facebook


Komentarze

  1. Popieram to żądanie. Skierować trzeba skargę na Belgię do Strasburga. Zniszczyć to siedlisko ludzi celowo popierających terrorystów ujawnić ich nazwiska.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zniszczy się całkowicie terroru bo został sztucznie wykreowany przez zachodnie agencje wywiadowcze, które o wszystkim wiedziały. Chcą w ten sposób szerzyć panikę wśród Europejczyków i przyspieszyć NWO czyli ustrój niewolniczy w którym jak to powiedział Bush garstka cynicznych cwaniaków rządzi, reszta świata ma słuchać bez sprzeciwu, czyli jak odpowiedział stary Bush na pytanie co to takiego NWO :my jako orkiestra gramy a reszta świata tańczyć ma tak jak im zagramy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz