Pokręcona logika imigrantów! Jednego dnia atakują ciężarówki, a drugiej protestują w obronie demokracji!


Nie wesoło mają mieszkańcy francuskiego miasta Calais, gdzie od dłuższego czasu funkcjonuje obóz dla imigrantów zwany potocznie „Dżunglą”.


W ostatnim czasie w mieście i jego okolicach nasiliły się ataki na ciężarówki, ponieważ francuskie władze zdecydowały się na przeniesienie części obozowiska. Imigranci atakują ciężarówki i kierowców kamieniami, strzelają z procy, prętami i belkami. Czasem cierpią na tym ludzie:Po takich atakach mamy oczywiście do czynienia z interwencją policji, co oburza imigrantów!

Tymczasem trzy dni później można było zobaczyć w Calais scenę o zupełnie innym charakterze – grupa imigrantów zaszyła sobie usta protestując przeciwko planom przeniesienia ich z Calais i zwracając przy tym uwagę na rzekome łamanie demokratycznych wartości Europy – informuje serwis 40ton.net zajmujący się przewozem międzynarodowym i dobrze opisujący wydarzenia z Calais.
Jak oceniacie wydarzenia z Calais i zachowanie imigrantów? Czy to chłodna kalkulacja jak działać? Przecież organizacje lewicowe tylko czekają na takie protesty...Komentarze

 1. Niech spytają się ich o dzień X https://www.youtube.com/watch?v=dokkNzaoVUQ

  OdpowiedzUsuń
 2. Oni dobrze wiedzą co robią. Takim protestem zdobywają większe poparcie ślepych lewaków, którzy staną po ich stronie. A gdy już wywalczą je nadal będą robić swoje, tym razem legalnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. gdzie jest policja ? gdzie są służby odpowiedzialne za utrzymanie porządku? skoro nie ma kierowcy powinni uzbroić się w broń palną i strzelać do tego kurestwa !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. gdzie jest policja ? gdzie są służby odpowiedzialne za utrzymanie porządku? skoro nie ma kierowcy powinni uzbroić się w broń palną i strzelać do tego kurestwa !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. co to bydlo wie o europie i jej wartosciach demokratycznych??????zaszyli sobie usta ? i dobrze dla bezpieczenstwa trzeba im zaszyc dlonie w kieszeniach zeby nie mogli wiecej szkodzic mieszkancom europy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz