Pokładamy się ze śmiechu! Tusk zaapelował do imigrantów, żeby „nie ryzykowali” i nie przybywali do Europy!


Takie coś mógł wymyślić tylko król Europy Donald Tusk. Podczas wizyty w Grecji szef Rady Europejskiej zaapelował do imigrantów, aby przestali przybywać na Stary Kontynent. Posłuchają?– Nie wierzcie przemytnikom, nie ryzykujcie życia - powiedział Tusk po spotkaniu z premierem Grecji Aleksisem Tsiprasem.

I teraz oczywiście hordy uchodźców, których w 2016 roku może do Europy przybyć nawet trzy miliony – posłuchają i zostaną w domach. Kto w to wierzy?

Cały Donald Tusk! Warto zaznaczyć, że były premier tylko i wyłącznie w opatentowanym przez siebie stylu mówił o pomocy dla Grecji:

– Grecy płacą dużą cenę za problem, który nie został przez nich stworzony – mówił Tusk, dodając słowa o priorytecie jakim jest pomoc dla Aten.

Skąd my to znamy? Pamiętacie jak Donald śmigał po Polsce swoim „Tuskobusem” i obiecywał pomoc wszędzie tam, gdzie tylko się pojawił? Teraz to samo robi jako szef Rady Europejskiej.

Żródło: IARKomentarze

 1. Tylko biało czerwone w tle? Szok i tragedia na całom Jewrope

  OdpowiedzUsuń
 2. tusek ty żałosna kreaturo...

  OdpowiedzUsuń
 3. skąd wiadomo autorowi, że może przybyć aż trzy miliony ? hmmm

  OdpowiedzUsuń
 4. Tragedia jak manipulowany jest przekaz na tym portalu. Wszedłem tu myśląc, że rzeczywiście obalacie głupotę a wy tylko bardziej eksponujecie swoją i nakręcacie "prawdziwych Polaków" a raczej "Wolaków"...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz