Macierewicz obnaża kłamstwa polityków PO i doprowadza do szału Niesiołowskiego!


Polecamy kilku minutowe nagranie środowego posiedzenia Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, które poświęcone było śledztwu, które dotyczy katastrofy smoleńskiej.


Szef MON Antoni Macierewicz powiedział kilka słów prawdy do polityków PO. Prawdą rozwścieczył posła Niesiołowskiego, który w trakcie posiedzenia mówił:

- Przecież była przesłuchana czarna skrzynka. Czy pan uważa społeczeństwo polskie za idiotów? Odsłuchy nagrań pilotów są znane, ujawniane wielokrotnie. Czy pan je uważa za zmyślone... Przecież pan się w jakimś kosmosie porusza, w tym co pan mówi. Jak pan by skomentował ostatnie medialne informacje, które w dość niekorzystnym świetle stawiają gen. Błasika, który zdaje się był do końca w kokpicie? Bo kogo mogłoby dotyczyć to sformułowanie „to nas zabije”, albo inne podobne, które świadczą o wyraźnej presji, pod którą się ci piloci znajdowali. To była jakby istota tej katastrofy. Zejście w mglę, lądowanie i presja, która utrudniała czy uniemożliwiała pilotom po prostu odlecenie z tego lotniska. I to wszystko. To wszystko panie Macierewicz, reszta to są pana fantazje i insynuacje.

Posłuchajcie i oceńcie sami jakie są fakty.


Komentarze

 1. Niesiolowi to juz tylko psychiatra pomoze a moze juz za pozno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temu debilowi juz nic nie pomoze...nie moge go juz sluchac! ...ani go ogladac!

   Usuń
  2. Już jest za późno raczej dla nas. Musimy zrobić dekomunizację, bo poprzednie pokolenie cykorów pozwoliło im na rządzenie w Polsce

   Usuń
 2. Na psychiatrę od kilku lat za późno, tyko........weterynarz, z jakimiś bardzo mocnymi środkami na "wściekliznę stefanową".

  OdpowiedzUsuń
 3. to jeszcze ten szkodik funkcjonuje Dzieki miedzy innymi niemu po przegralo Ludzie mieli dosc jego chamstwa prostactwa i klamstw

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech ten debil Niesiolowski) juz zniknie gdzies....nie moge juz tego kretyna sluchac. .niech go zamkna w psychiatryku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem szczerze,że Pan Macierewicz w odsłuchu na "żywo"wypada naprawdę wiarygodnie i rzeczowo.To siły przeciwne robią z niego debila i oszołoma aby(najprawdopodobniej)ukręcić łeb całej sprawie.A co Pana Niesiołowskiego to z przykrością stwierdzam,że nie pamiętam go z jakiegoś ,jakiegokolwiek ,pozytywnego komentarza na jakikolwiek temat.To człowiek zawistny,kłótliwy,wiecznie niezadowolony,chamski i ordynarny.I na tym zbudował swoją polityczna karierę i zwiódł podobnych sobie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz