Liroy przeorał szefa klubu PO! Donosicie na Polskę, jesteście targowicą i ulica – obywatele was ocenią!


Bardzo mocne słowa padły z ust polityka klubu Kukiz'15 Piotra „Liroya” Marca, który na antenie TVN24 w programie „Kawa na ławę” wytłumaczył szefowi klubu PO Sławomirowi Neumannowii, że opozycja zachowuje się jak dawna targowica.Posła PO bardzo oburzyły słowa Liroya, ale ten mimo mniejszego doświadczenia parlamentarnego, a co za tym idzie – o wiele mniejszego doświadczenia w kłótniach politycznych w studiu telewizyjnym – nie dał się przegadać!

PO nie umie odnaleźć się jako opozycja, lepiej więc poskarżyć się na forum międzynarodowym, i uderzać w wizerunek Polski. (…) Jeżeli rząd nie działania w interesie Brukseli i Berlina, to już się naraża. Ja się wychowałem na ulicy, i tam jest taka zasada, że skarżenie i donoszenie się, na innych, wiąże się z jedną odpowiedzią. Były już w historii Polski różne Targowice. Straciliście rzeczywistość. Wy nie dbacie o interesy Polski – mówił Liroy!

Wysłuchajcie najlepszego wątku:


Tego materiału nie wolno Wam ominąć! To fragment dzisiejszego występu Piotra Liroy'a Marca, od którego internety aż huczą. Potrójny merytoryczny nokaut: najpierw Liroy wziął się za Martina Schulza, potem Nowoczesną, a na koniec rozłożył na łopatki Sławomira Neumanna i całe PO. Kukiz '15 dumny ze swojego posła :)A to najczęściej cytowana dziś wypowiedź: "Wychowałem się na ulicy, wśród ludzi, o których większość z was zapomniała. Tam donoszenie na innych wiąże się z jednoznaczną odpowiedzią. Takich rzeczy się nie robi! Wy nie dbacie o interes Polski tylko Brukseli!" (y)
Opublikowany przez Kukiz '15 na 20 marca 2016


Wiele osób na początku kadencji wyśmiewało Piotra Marca. Mówili, że nie poradzi sobie, że nie będzie niczym konkretnym się zajmował itd... I co? Nie tylko walczy o ważne projekty, po cichu bez błysków fleszy dokonuje skutecznych działań, jak np. z marihuaną leczniczą, ale również skutecznie broni interesu Polski.Komentarze

 1. Takich NORMALNYCH I ZDROWYCH NA PUNKCIE POLSKI nam trzeba !!! Brawo Panie Marzec !!! Ten POWSKI CHAM jak zwykle chwalił UE !!! WYPIERDOLIĆ GO DO BRUKSELI NIECH TAM DALEJ BUTY CZYŚCI W EUROPARLAMENCIE !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Panie Piotrze... Wielki szacun dla Pana...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mają pełną kiesę w Polsce to co będą bronić interesu Polski, jak im się zyje na wysokim poziomie? Konstytucja temat zastępczy, ludzie chcą lepszego życia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mają pełną kiesę w Polsce to co będą bronić interesu Polski, jak im się zyje na wysokim poziomie? Konstytucja temat zastępczy, ludzie chcą lepszego życia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo, polać mu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Natomiast pisobolszewia nigdy nie donosiła.....

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo nic dodać nic ująć takich nam trzeba a nie sprzedawczyków jak PO ,PSL i Nowoczesna

  OdpowiedzUsuń
 8. Tu się Kukiz myli, bo popierających PO-Nowoczesną to totalna sekta, której nienawiść do Kaczora przysłania logikę. Dla nich liczy się dokopanie PiS kosztem suwerenności państwa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Konstytucja chyba coś mowi o zdrajcach

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak trzymać Panie Piotrze.
  Zdrajców ojczyzny pod sąd.
  Stworzyć takie prawo zagrożone wysoką karą aby nikomu.powtarzam nikomu nie przyszło do głowy obrażać prawowity wybrany rząd....

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak trzymać Panie Piotrze.
  Zdrajców ojczyzny pod sąd.
  Stworzyć takie prawo zagrożone wysoką karą aby nikomu.powtarzam nikomu nie przyszło do głowy obrażać prawowity wybrany rząd....

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się w pełni z tą wypowiedzią, dla zdrajców Ojczyzny nie ma tłumaczenia i za takie zachowanie: jak obraza Rządu i Prezydenta - sprzedawanie własnego Narodu, powinna być surowa kara, ten Naród wybrał ten Rząd i basta, targowica niech się uczy i wyciąga wnioski ze swojego zachowania.

  OdpowiedzUsuń
 13. Brawo Panie Piotrze, trzymać tak dalej, brać ich do galopu, to są zdrajcy naszej Ojczyzny !

  OdpowiedzUsuń
 14. Opozycja "skarży" się, czyli donosi na swą ojczyznę, prosi o pomoc (interwencję?) inne państwa dla obrony zagrożonej jakoby demokracji w Polsce.
  A czy wie ktoś może, czy o taką pomoc zwracają się do innych państw czy do Unii narody, które walczą o sprawę znacznie większej wagi, bo o własną niepodległość? Myślę tu o Szkotach, Irlandczykach z Północy, Katalończykach, Baskach czy Korsykanach. Albo czy Flamandowie bądź Walonowie, nie najlepiej ze sobą żyjący, ślą na siebie skargi do swego rządu w Brukseli czy do Unii Europejskiej - też w Brukseli?
  Ja o takich działaniach nie słyszałem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz