Historia mediów pisze się na nowo! Dziennikarz TVP na wizji masakruje polityka PO!


Nowym rzecznikiem Platformy Obywatelskiej został poseł Jan Grabiec, polityk mało znany, ale również nie posiadający jakiś wybitnych zdolności medialnych. I już jego partia zbiera pierwsze żniwa jego kiepskiej działalności.W programie „Po Przecinku”, który jest emitowany na antenie TVP Info, poseł Grabiec chciał wtrącić do rozmowy, która miała toczyć się na temat pracy prokuratorów IPN w domu Wojciecha Jaruzelskiego, trochę przekazu dnia Platformy Obywatelskiej.

Chodzi o wrzutkę z Komisją Wenecką, czyli wyciek części opinii do „Gazety Wyborczej” z czego politycy PO zrobili nowy oręż do walki z rządem.

Nie wyszło propagandowe działanie posłowi PO. Chłopina chciał się licytować z prowadzącym który temat ważniejszy, więc dostał ostrą odpowiedź:


Cały program do zobaczenia TUTAJ


Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. W poście o domu Lecha Wałęsy a w programie o Generale Jaruzelskim. Trzeba obalić głupotę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że dziennikarze TVPiS równie ochoczo nie "masakrują" takiej na przykład Lichockiej. Ale cóż, "niezależne media" muszą mieć swoją cenę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez 8 lat oglądaliśmy propagandę Po SLD PSL, więc czas trochę wyrównać. Nie podoba się TVP? No to przełącz na propaganda max czyli tvn24, a nawet Polsat.

   Usuń
 4. święte krowy "pełowskie" i te ich bezczelne uśmieszki doprowadzają mnie do wściekłości. Nienawidzę PO, tego ścierwa kosmosu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz