Czegoś takiego jeszcze nie było! Jarosław Kaczyński wbija w ziemię KOD-owców!


Jarosław Kaczyński – polityk, który jest ojcem chrzestnym słów o gorszym sorcie Polaków, kolejny raz udowodnił, że jest również liderem sprowadzania masakry słownej na rywali.Nie pierwszy raz... Jego sejmowe riposty w czasie przepychanek słownych z Donaldem Tuskiem zawsze były szeroko komentowane.

W słowach prezesa PiS jest wiele prawdy. Niestety...

– Oni próbują być biało-czerwoni. To ci sami ludzie, którzy mówili, że Polska to anachronizm, którzy chodzili do rosyjskiej ambasady ze skargami, którzy uprawiali pedagogikę wstydu, lżyli tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, deptali to, co w naszej kulturze jest święte. Podobno tu są KOD-owcy. Niech się pokażą – mówił Jarosław Kaczyński.

I dodawał:

– Oni Polską gardzą, oni chcą ją odrzucić. Za tym ruchem stoją siły, które chcą utrzymać Polskę jak najniżej. Ale my nie będziemy kolonią! Polska pod naszymi rządami na to się nie zgodzi! Sami będziemy rozwiązywać sprawy, bez obcej interwencji. Będziemy Polskę zmieniać! – mówił.

Polecamy poświęcić 4 minuty i wysłuchać!


fot: PiS.orgKomentarze

 1. Wielkie brawa Panie Prezesie za te glosno wypowiedziana prawde.Za wskazanie drogi ktora ma isc Narod Polski

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje Panie Prezesie!

  OdpowiedzUsuń
 3. JESTEM za pis bo dziala za polska

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech pan nie dopuści do wpuszczenia tzw. "imigrantów" do Polski! Licze, że w tym względzie zachowa się pan także odważnie,jak Orban lub premier Słowacji a nie jak min. Waszczykowski

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako osoba z poza elektoratu PiS popieram i jestem dumny z patriotycznych słów Pana Kaczyńskiego. brawo. Mówmy jasno że bycie zdrajcą to hańba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja jestem dumna również z Pana, że osoba z piza elwktoratu Pis pitrafi Pan obiektywnie oceniać pełen szacun dla Pana...
   ,,tylko głupcy nigdy zdania nie zmieniają"
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Myślę że niejedna osoba już się przekonała że PIS nie jest wcale taki zły, pomimo że nigdy nie głosowałem na PiS bo jakoś mi nie po drodze z ich przekonaniami, w dniu dzisiejszym moge swiadomie powiedzieć że mają dobre intencje a wszyscy ich krytykują zamiast wspomóc aby w tym kraju było lepiej

   Usuń
 6. Jak nie jestem za PiSem muszę jednak przyznać rację, że potrafimy i musimy sami rozwiązywać swoje problemy bez ingerencji obcych Państw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie jestem entuzjastą PiS-u. Nie głosowałem na tą Partię. Ale teraz, jeśli Pan Prezes będzie tak dalej działał - w następnych wyborach PiS ma mój głos!

   Usuń
  2. Pełen szacun dla Pana
   ,,tylko głupcy zdania nigdy nie zmieniają"
   Pozdrawiam - wyborca Pis-u

   Usuń
 7. Brawo Panie Prezesie! Niech Pan utrze nosa pachołkom "Brukseli"....
  czyli berlina i Tel-awiwu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielkie brawa,tak trzymać Panie Prezesie,Chwała Wielkiej Polsce...

  OdpowiedzUsuń
 9. popieram ... prawda musi wygrać

  OdpowiedzUsuń
 10. Cholera słucham co on mówi i nie ma do czego się przyczepić , musiałbym wybrać jakieś słowa z jego wypowiedzi i zmanipulować , żeby się przyczepić do niego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak trzymać Prezesie i nie odpuszczać !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Brawo Panie Kaczyński, życzę Panu żeby więcej rodaków chciało Pana posłuchać i samemu uczciwie pomyśleć...przeanalizować pana wypowiedzi i wtedy je ocenić.....źeby nikt nie zaczynał od nienawiści do pis-u, tylko obiektywną oceną.

  OdpowiedzUsuń
 13. Brawo Panie Prezesie. Nareszcie powstają mężczyźni, którzy w odwadze głoszą prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 14. W Gazecie Wyborczej pokazal sie "List otwarty do J. Kaczynskiego" mowiacy o tym ze "Polacy moze mu wybacza" za to co powiedzial. Ja mam na temat tego listu kilka uwag, ponizej.
  Droga Pani autorko listu otwartego, mam kilka rzeczy do powiedzenia na temat tego listu. To będzie kilka kmentarzy, nie jeden.
  1. Polacy sa narodem który wiele wybacza, czasem zbyt wiele. Na przykład UBecy i SBecy nie zostali pociagnięci do odpowiedzialności za mordowanie i katowanie Polaków (własnych rodaków) w czasach PRL. Nie było śledztw w tych sprawach, UBecy SBecy nie poszli do więzienia. Nawet nie odebrano im orderów przyznanych za katowanie Polaków. Na dodatek po 89 roku używajac znajomości szybko nabyli nieruchomości sklepy etc. za grosze. Dziś biora duże emerytury podczas gdy ludzie co pracowali uczciwie całe życie dostaja głodowe stawki np. 900 zlp miesięcznie. To jest głodzenie uczciwych ludzi w majestacie prawa podczas gdy mordercy i kaci opływaja w dostatki.
  To sie MUSI SKOŃCZYĆ!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Byli mordercy i kaci powinni stanać przed sadami i dostać dożywocia. Ich PRLowskie ordery musza być odebrane. Nielegalnie i pół legalnie nabyte majatki odebrane i przejęte przez skarb państwa. Emerytury ich musza być zrewaloryzowane do poziomu poniżej najniższej uczciwie wypracowanej emerytury tzn. do poziomu głodowego. Niech posmakuja jak to jest byc emerytem w Poslce jezeli sie uczciwie pracowalo a anie katowalo patriotow.

  OdpowiedzUsuń
 16. 2. Byli "kacykowie" partyjni PRL powinni też stanać przed sadami za wykupywanie dla siebe za bezcen majatku narodowego. Te majatki powinny być zabrane I zasilić skarb państwa. Ich emerytury "wypracowane" w ten sposób że nic nie robili poza siedzeniem na stołkach partyjnych też powinny być zrewaloryzowane podobnie jak emerytury UB I SB. Ordery PRLowskie zabrane ( I może przetopione w celuloza pozyskania dobrego złomu?)
  3. "Mafia" błędnie nazwana "rzadem" ktora kontrolowala kraj zaraz po 89 roku, która wyprzedała ogromna część majatku narodowego i wzięła kredyty na lichwiarskich warunkach ( w zamian za sute łapówki) też powinna stanać przed sadami, majatki zabrane, emerytury obniżone radykalnie i wyroki surowe za zniszczenie polskiej gospodarki powinny byc zasadzone

  OdpowiedzUsuń
 17. Mogłabym jeszcze wiele pisać o ludziach którzy np. taka kryminalna niekompetencja się popisywali w sprawie STRASZNEJ katastrofy Smokeńskiej że do dziś nie ma tak naprawdę odpowiedzi co, jak I dlaczego się stało.
  5. Mogę też pisać o "polskich" politykch którzy dawali ordery ludziom działajacym na szkodę państwa, np. Grossa za jego "film" (szmirę, kłamliwa) o tym że Polacy zbierali złote zęby z ziemi przy obozie koncentracyjnym. To kłamstwo!!!!! Hitlerowcy byli tak "efektywni" w obozach śmierci że każdy złoty zab czy srebrny był wyrywany klasyfikowany, ta masa ważona , zaksięgowana. Przecież hitlerowcy wszystko zużywali, nawet ludzki tłuszcz przerabiali na mydło! Złote zęby nigdy nie trafiały do ziemi poza obozem!!! To oszczerstwo o Polakach, w dodatku pokazywane publice miedzynarodowej!!!!! Obraza narodu!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. 6. Wiele innych rzeczy Polacy jakoś wybaczali przez 26 Lat. może teraz ktoś wrogów narodu pociagnie do odpowiedzialności bo trzeba! Majatki mordercow, kacyków PRL I "maffi" post-komunistycznej powinny zasilić skarb państwa żeby można było dofinansować oświatę i szpitale. Surowe kary ( nawet dożywocia) za nieszczenie Polski może by dały do myślenia ludziom na stanowiskach którzy zachowuja się jak mafiozi. Może czystka by pomogła Polsce podnieść się z kolan. Tylko czystka, sprawiedliwosc, pokazywanie prawdziwej prawdy, rowne prawa dla wszystkich moga pomoc Polsce podniesc sie z kolan. Prawo, prawda, uczciwosc. Ucziwy rzad, uczciwi politycy, uczciwi urzednicy, uczciwi businesmeni (i businemenki oczywiscie) moga stworzyc atmosfere prowadzaca do poprawy gospodarki.

  OdpowiedzUsuń
 19. 7. A pro pos: NRD nie cackało się z agentami Stasi:tylko ich linczowali:, agenci Stasi mieli szyje podcinane kuchennymi nożami, nawet byli pobici śmiertelnie. Dlatego Niemcy nie potrzebuja czystki. Za to Polacy cierpliwie znosza wszysko i "przebaczaja". Przebaczyc mozna tylko tym co okaza skruchei oddadza przywlaszczone mienie. Ale morderstwa i katowania nie "odkupi" nic. Niestety, za wiele Polacy przebaczaja.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz