Cezar Pazura wyśmiewa apel Tuska do imigrantów! „Niech Pan najpierw uzgodni stanowisko z koleżanką Angelą”


Jak pewnie wiele osób śledzących wydarzenia związane z polską polityką zdążyło zauważyć, bracie Radosław i Cezary Pazura mają konserwatywne poglądy. Całe szczęście jakoś mocno nie opowiadają się po żadnej stron konfliktu politycznego dlatego ich żarty na temat polityków są wciąż śmieszne.Zwłaszcza o Cezarego Pazurę chodzi, który na swoim facebookowym profilu komentuje dość często otaczającą nas rzeczywistość. Dla przykładu wyśmiał niedawno pomysł zadbania o bezpieczeństwo kibiców podczas Euro2016, które odbędzie się we Francji poprzez zamknięcie trybun...

Póki czas miałbym radę dla Prezesa Bońka , żeby zaproponował wariant ” B ” i zaprosił całą imprezę do nas! Do Polski! Damy radę. Już raz daliśmy. U nas terrorystę widać z daleka. Nie to co we Francji! Polska póki co jest nomen omen Mekką spokoju i bezpieczeństwa. A i stadiony mamy nie byle jakie – napisał w poście Pazura.

I zasadniczo to trudno się z nim nie zgodzić. Przecież w czasie sylwestrowej nocy na ulicach Belgii czy Francji stało wojsko, a ludzie bali się świętować, a w Polsce imprezy trwały do białego rana.  Ale to jest pikuś. Aktor przechodzi po chwili na „drugi temat” i wyśmiewa Donalda Tuska za jego wypowiedź w której poprosił imigrantów, aby nie przyjeżdżali do Europy.


Drugi temat, który rozbawił mnie do łez, to apel Donalda Tuska do imigrantów, aby jednak nie przyjeżdżali. Żeby przestali wierzyć przemytnikom, że w Europie jest tak FAJNIE! Panie Przewodniczący, my to wiemy od dawna, a jednak dajemy radę. Oni też tak kalkulują. Niech Pan najpierw uzgodni stanowisko z koleżanką Angelą. Tą z NRD, bo ja już się gubię. Co dopiero emigranci? Nasi Goście …-- napisał Pazura!

Oj Wujek zalatany!...Fejsik nieodgrzewany...Ale nadrabiam. Dziś trzy tematy. Trochę dziwne, dalekie od siebie, ale z...
Posted by Cezary Pazura - profil oficjalny on 4 marca 2016

Jak Wam się podoba żarcik Czarka?


Komentarze

  1. Cezary jest po odpowiedniej stronie mocy, ma dobry żart nie obrażający uczuć osobistych i bystry umysł na sytuację w Europie i Polsce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cezary jest po odpowiedniej stronie mocy, ma dobry żart nie obrażający uczuć osobistych i bystry umysł na sytuację w Europie i Polsce.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz