Schetyna zaorany przez dziennikarza RMF FM! „Sami podzieliliście dzieci na lepsze i gorsze”


Co to się dzieje? Dawno nie było takiej sytuacji w której polityk Platformy Obywatelskiej goszcząc w mediach, był w tak wielkich kłopotach jak nowy szef PO Grzegorz Schetyna podczas wizyty w stacji RMF FM.


– Macie pomysł na tragedię Grecją razy 2 – powiedział do Grzegorza Schetyny w Kontrwywiadzie RMF FM Konrad Piasecki, nawiązując do propozycji Platformy ws. 500+.

Przewodniczący PO odpowiedział:

My chcemy pokazać PiS-owi: oszukaliście Polaków. W tym odmęcie nieuczciwości i kłamstwa, trzeba szukać elementów trzeźwego spojrzenia. Chcemy wydać pieniądze z głową, kładziemy na stół własne propozycję, z logiką wyliczenia (…) Chcemy pomóc PiS-owi w realizacji obietnic wyborczych. Mówimy: sprawdzam. Jako partia odpowiedzialna – mówił.

Ale teraz najlepsze! Piasecki przypomniał Schetynie, iż w 2011 r. PO przestała dawać becikowe najbogatszym rodzicom, a także zlikwidowała ulgę na pierwsze dziecko dla zamożnych.

– Sami podzieliliście dzieci na lepsze i gorsze, odbierając becikowe najbogatszym oraz ulgę na pierwsze dziecko – mówił prowadzący rozmowę.

Oglądajcie:

Komentarze

 1. Schetyna jests zlodziejskim cwaniaczkiem.Wyborów juz nie wygrasz,pierdolony kretaczu.Spuscimy cie do kibelka jak dużą kupe gówna.

  OdpowiedzUsuń
 2. schetyna jestes pierdolonym kłamca.Nie wierze w żadne twoje słowo,w zadne.Nastepny pierdolony pachołek niemicki.żydowski slugus który sprzeda wraz z nowoczesna całą naszą uckochaną POLSKĄ.Won z polityki palancie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwykla swinia matoł na miare przywodcy lemingow......szkoda slow....

  OdpowiedzUsuń
 4. schetyna ty kmiocie co ty gadasz ??? bredzisz jak potłuczony PIS... PIS PIS sris a co wy zrobiliście???? kradliście wypad z Polski zdrajco!!! jak śmiesz PIS krytykować ty ..... ech szkoda słów, żegnam

  OdpowiedzUsuń
 5. Budżet uratowaliście? Czyim kosztem? Kosztem OFE, czyli kosztem naszych emerytur nakazując prace do śmierci złodzieje POwskie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Budżet uratowaliście? Czyim kosztem? Kosztem OFE, czyli kosztem naszych emerytur nakazując prace do śmierci złodzieje POwskie!

  OdpowiedzUsuń
 7. odkąd pamiętam była mowa o 2 i KAŻDYM kolejnym dziecku

  OdpowiedzUsuń
 8. Chorobą polskiej klasy politycznej jest troska o interesy partyjne w stopniu wyższym niż o interesy państwa...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiele obiecuje i gó.... Daje załamany jak reszta PO.... PO powinno dołączyć do uchodźców może Merkel ich przyjmie za zasługi dla Rzeszy...

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieje ze schetyna stanie przed Trybunałem Stanu i odpowie za okradanie Państwa Polskiego.

  OdpowiedzUsuń
 11. ...brak mi słów, kto głosuje na takich debili??!! To ja się pytam...

  OdpowiedzUsuń
 12. Krótko i na temat, moim zdaniem te wszystkie oskarżenia ze strony PO w stronę PIS to po prostu ryk świń oderwanych od koryta.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedyś dziwiłem się Tuskowi a dzisiaj widzę że w tej jedynej sprawie miał rację. Ten "Głupi Grześ" to totalny matoł.

  OdpowiedzUsuń
 14. " Głupi Grześ" to matoł, pomiot i idiota. Jeśli w polskiej polityce będą tacy idioci to żal Polek i Polaków. No ale całe szczęście w tym że POsrańcy na czele z tym pomiotem już na zawsze będą w gnojowniku politycznym.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz