Prof. Zybertowicz upokorzył Żakowskiego! Uderzył w poziom inteligencji obozu III RP


Jak już wiele razy podkreślaliśmy, uwielbiamy te liczne sporty prof. Andrzeja Zybertowicza z działaczami obozu „Michnikowszczyzny”, którzy zapraszają go do studia i najwyraźniej liczą na liczb.Zaprasza go często Jacek Żakowski i zasadniczo, należy go za to pochwalić, bowiem w poniedziałkowy poranek w serwie wp.pl gośćmi Żakowskiego byli wspomniany profesor, oraz Bronisław Komorowski, tak więc równowaga została zachowana (nie to co u nas na blogu :))

Ale wracając do upokorzenia...

Uważamy, że tak się stało. W rozmowie o agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy i prasowych publikacji na ten temat, a zwłaszcza gimnastyki jaką wykonuje „Gazeta Wyborcza”, profesor Zybertowicz powiedział bardzo celne słowa:

Jak inteligentni ludzie się czują, broniąc kogoś, kto kręci od rana do wieczora? (…) Wałęsa stał się maskotką obozu zakłamania! Jest instrumentem, symbolicznym toporem przeciwko niepodległościowego obozu! – powiedział naukowiec.

I taka jest prawda z którą należy już pozostawić Jacka Żakowskiego, aby sam sobie na nią odpowiedział.
W rozmowie prof. Zybertowicz powiedział również dlaczego uczęszcza w audycjach radia TOK:

Wielu sympatyków obecnego układu rządzącego bardzo krytycznie odnosi się dla TOK FM, rozmawianiu z panem itd. Uważam, że w sytuacji poważnego rozłupania Polski pozostaje konieczność utrzymania kanałów komunikacji - mówił socjolog.

I taka jest prawda. Jednak tylko wybitny specjalista daje sobie radę w ciężkich, często prowadzonych w imię propagandy rozmowach. Dlatego też wielu polityków PiS, woli unikać takich spotkać, aby nie dać się po prostu sprowokować.

Na deser zostawiamy Państwu wybitnie ciekawą rozmowę prof. Zybertowicza o Lechu Wałęsie, która miała miejsce na antenie Polskiego Radia.Komentarze

  1. Rząd IV-RP powinien uchwalić ustawę o przeprowadzeniu De-PO-stkomunizacji funkcjonariuszy III-RP -? koniecznie - aby oczyszczać naród z POmyji -? Pani Maria Kiszczak przekazując dokumenty o BOLKU do IPN sama przeprowadziła Dekomunizacje -co przez 26 lat nie potrafiła -III-RP -? Zalecam ARESZTOWAĆ BOLKA za zdradę stanu i wynocha z kraju -?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz