Pojazd na maxa! Marian Kowalski nie daję się prof. Czapińskiemu, aż ten przyznaje mu rację!


Marian Kowalski to polityk, działacz i patriota, który na przestrzeni roku, zmienił się o 180 stopni – na lepsze oczywiście. Jest na tyle skuteczny i konkretny, że nawet profesorowie przyznają mu rację!Tak było na antenie TVP Info.

Marian Kowalski uczestniczył w dyskusji na temat gospodarczej kondycji Polski.

– To jest taki paradoks... bo młody Polak, po studiach, dobrze wykształcony, w zasadzie należy do tej grupy, która może wykonywać proste prace fizyczne w Polsce, albo proste prace fizyczne za granicą, ale tam za prawdziwe pieniądze – mówił Kowalski.

I dodał:

– Po wejściu do Unii Europejskiej Polacy zostali skazani na los nisko płatnych parobków Europy, którzy świadczą usługi w korporacjach, supermarketach, w firmach należących głównie do inwestorów zagranicznych – mówił Kowalski, dodając słowa o marnych zarobkach Polaków.
Te słowa wzburzyły gości w studio i prowadzącego... Kowalski dodał:

– W Polsce albo nie ma za co żyć, albo kiedy żyć – mówił.

Prof. Czapiński wtrącił się, mówiąc: „To nasza wina”...

Dalej zobaczcie sami, co mówił Kowalski!

Jesteśmy półkolonią?
Miliony widzów przed telewizorami dowiedziały się z ust prof. Czapińskiego, że Polska jest półkolonią. A dokładnie Pan Profesor zgodził się ze zdaniem kol. Mariana. Przez 26 lat wyzbyliśmy się z całego przemysłu. Efekt końcowy jest taki, że "kręcimy śrubki" w niemieckich pralkach i angielskich silnikach (albo na odwrót). Cały program: http://vod.tvp.pl/24022014/14022016
Posted by Narodowcy RP on 14 luty 2016

I jak? Dobrze oceniamy pozytywną przemianę Mariana Kowalskiego, z silnego patrioty, w silnego patriotę, który dobrze i na spokojnie diagnozuje otaczającą do rzeczywistość?Komentarze

 1. Ten profesor bredzi! A Optimus? A Malma? A Wedel? A inne wielkie polskie firmy, które zostały zniszczone na rozkaz kogoś z zewnątrz przez naszych "patriotycznych" urzędników i ówczesny rząd? To rząd nas niszczył przez całe lata! Byliśmy pionierami komputeryzacji, informatyzacji i jednymi z lepszych kryptografów na świecie! Wszystkich zniszczył urząd skarbowy. Na czyje zlecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiscie, ze bredzi. Ale bredzi opierajac sie czesciowo na faktach. Inaczej gdyby bredzil kompletnie nie majac pojecia o czym mowi to nie znalazl by sie nikt kto by mu racje przyznal i sluch by o nim zaginal.

   Usuń
 2. Jak można zmienić się o 360°
  O 180° to rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla pewności 2x po 180* :)

   Usuń
  2. Nie bylismy w stanie do niczego dojsc przez 26 lat, bo komus bardzo na tym zalezalo, zebysmy do niczego nie doszli.
   Dla porownania w dwudziestoleciu miedzywojenym (po pierwszej wojnie swiatowej) Polska byla w stanie sie obronic przed napascia Sovietow juz po 2 dlatach od odzyskania niepodleglosci. Stala sie tez krajem samowystarczalnym.
   Teraz w wyniku dzialan naszych politykow, jestesmy uzaleznieni od zewnetrznych rynkow, przemyslu, bankow i organizacji, poniewaz wszystko co bylo polskie, zostalo albo zlikwidowane, albo sprzedane.

   Usuń
 3. Szara prosta masa to wie, martwi, że profesorzy, absolwenci, elokwenci, nie mają o tym pojęcia, lub udają głupków. Taka ich ta etykieta..

  OdpowiedzUsuń
 4. No i teraz pozostaje pytanie ..Jaka to wolność 26 lat ?? I jakiej Demokracji bronimy ?? tego dziadostwa co jest dalej ? Czy wdrażamy innowacyjną gospodarkę i stawiamy żagle w Polskim przemyśle ?? !! Mamy ogromny potencjał ludzki..fachowców ludzi wykształconych którzy potrafią znaleźć miejsce dla siebie i swoich pomysłów na zachodzie..a my dalej brońmy Demokracji i tego co było jak to ujęła Holland .Żenada !!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz