Paweł Kukiz ostro do Olejnik! „Pracownik Komorowskiego potrącił człowieka na pasach i co? Niewinny”


Poseł Paweł Kukiz był gościem programu „Kropka nad i” nadawanego w TVN24 i prowadzonego przez Monikę Olejnik, która jak wiemy lubi prowokować...Po Kukizie wyraźnie widać, że bycie posłem wyrabia w nim ogładę i sprawie, że polityk ten mówi płynniej, posiada większą ogładę, a jego celne riposty nie są już tak mocno chaotyczne. Tak było np. gdy Olejnik pytała go o przesunięcia prac w Sejmie:

- Proszę mnie nie prowokować. Kiedy z powodu rozdawania nagród przesuwa się głosowanie w Sejmie na późne godziny nocne, to już nie chcę mówić, co to jest - tak Paweł Kukiz skomentował zmianę harmonogramu prac w parlamencie.

Mógł powiedzieć ostrzej, ale jednak odpuścił.

Ciekawa wypowiedź, padła z ust posła, gdy pytany był prokuraturę. Monika Olejnik oczywiście starała się nakręcić wokół prawy atmosferę strachu w stylu: zły Ziobro będzie miał pełnię władzy, a co my biedni zrobimy?

Paweł Kukiz celnie odpowiadał:

Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być gorzej z sądownictwem i prokuraturą niż obecnie – mówił i tu Olejnik próbowała mu przerwać dopytując „co jest gorzej” jednak Kukiz konkretnie stwierdził, że musi skończyć wątek:

W USA prokurator generalny jest de facto ministrem sprawiedliwości (…) mamy system taki, który wymaga natychmiastowej zmiany, ale żeby poprzestawiać meble w pokoju – trzeba go posprzątać – mówił Kukiz.I w tym momencie Olejnik pyta o konkrety i polega w rozmowie, bowiem poseł przypomina potrącenie, którego dokonał pracownik Bronisława Komorowskiego!

Włodzimierz Andrzej Dorsz. Szef biura prawa i ustroju w Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego, potrąca na przejściu dla pieszych staruszka... Staruszek połamany trafia do szpitala. Sąd uznaje Dorsza winnym spowodowania wypadku, ale na okres próby jednego roku zawiesza postępowanie, a po roku czasu uniewinnia W.A Dorsz i skazuje go na karę 100 zł polskich na pokrycie kosztów sądowych. A ta sama sędzina skazuje innego człowieka za stłuczki po 3 tys. zł kary – mówił poseł.

Monika Olejnik zmieniła temat :)

I takie zaoranie lubimy. Głupota Obalona!

Polecamy całą rozmowę!Komentarze

 1. Czas zabrać się za sądy i prokuraturę... Mój sąsiad za usiłowanie zabójstwa z bezpośrednim zamiarem dokonania czynu dostał tylko 5 lat odsiadki. 2/3 kary mija po 3 latach, czyli mogą go wypuścić na jesień tego roku. To jest granda!!! Tym bardziej, że tylko moja i jego rodzina mieszka w jednym domu, który jest dwurodzinny...Mordercy i pedofile nigdy nie powinni być na wolności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byliście niemili dla sąsiada to nie dziw że boicie się jego powrotu.
  Jak wróci to dokończy dzieło napewno bo psychopaci tak mają. A po drugie to nspewno mial wystarczająco dużo czasu żeby ułożyć jakiś plan w głowie ale sądy tego nie widzo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja byliście niemili dla sąsiada to nie dziw że boicie się jego powrotu.
  Jak wróci to dokończy dzieło napewno bo psychopaci tak mają. A po drugie to nspewno mial wystarczająco dużo czasu żeby ułożyć jakiś plan w głowie ale sądy tego nie widzo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna zmanierowana polska dziennikarka kreujaca sie na gwiazde. Sluchanie tego to tortura. Co za niegrzeczny, niemily i agresywny sposob przeprowadzania wywiadu. Ona mu zbyt czesto bezczelnie przerywa. Mowi nie wiadomo dlaczego wladczym tonem. Nie da mu sie wypowiedziec do konca. A ja bym chetnie wysluchal do konca jego wypowiedzi. Co to w ogole jest? Czy tak teraz beda wygladac w Polsce wszystkie wywiady? Gdzie podstawowa grzecznosc? Po co tyle szalenczego poganiania rozmowcy i bombardowania go czesto niepotrzebnymi pytaniami? Po co ta czesta zmiana tematu? Niech zrobi oddzielny program na inny temat a nie skacze jak opetana. Jej tak naprawde nie obchodzi to, co on chce powiedziec! Ladna kobieta, ale glos ma nieprzyjemny, skrzekliwy. Czy nie ma w Polsce lepszych dziennikarzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olejnik na siłę go nie ciągnęła na ten wywiad.A Kukiz takie głupoty opowiada, że prawnicy załamują ręce.

   Usuń

Prześlij komentarz