Paskudna manipulacja! Mama ze spotu atakującego PiS, to radna Platformy Obywatelskiej!


Od kilku dni w sieci możemy oglądać spot w którym widać mamę z dzieckiem na rękach, która krytykuje Prawo i Sprawiedliwość, bo została oszukana na 500 zł...


To jest wielkie oszustwo. Mieliśmy zaplanowane w budżecie już. 50 razy słyszałam, że to będzie na każde dziecko. Jasio jest pokrzywdzony, bo on nie dostanie tylko dlatego, że jest pierwszym dzieckiem. Słyszałam, że jest to kilka milionów poszkodowanych rodzin, tak samo jak nasza – słyszmy w krótkim filmiku.

Problem w tym, że mam nie jest prawdziwa, to radna PO!
Rozumiemy jak w spotach grają zawodowi aktorzy, ale politycy? Tego jeszcze nie było...


Komentarze

 1. A moze ta baba chce po 500 zl miesiecznie od przejecia wladzy przez "PIS"Od aktu do czynu droga jest daleka!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawne jest to , że jakby PO wygrało to by żadne +500 nie było , a tak mam 500 zł na drugie dziecko lub też po 250 zł na dwoje dzieci. I jest dobrym rozwiązaniem dla ubogich rodzin. Dodatkowo mówi że PiS oszukał - PO nigdy zapewne nie oszukiwało. Czysta ułomność reklamy . Na koniec to Jasio nie jest pokrzywdzony bo ma mamę z PO , która ma jakieś dochody i na starcie gra w reklamie.

  OdpowiedzUsuń
 3. A to należy się tylko wyznawców Pisu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech robi drugie, to dostanie 5 stów !! A jak ma pretensje że takie prawo uchwaliło PIS - to ja, jako przedsiebiorca, może przypomne paniusi z PO jakie pojeb@ne ustawy zrzucało na nasze głowy jej PO przez 8 lat !! I musimy z tym zyc !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech poprosi swoich mocodawców PO na pewno jej da.... popalic

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie wam się już we łbach poprzewracało....Pracuje uczciwie od 20 lat.Od 6 lat nie miałam ani złotówki dołożonej do pensji z której teraz mi zabierają na 500 plus. I gdzie tu sprawiedliwość co?Mam mniejszy dochód od nierobów. ..Chore państwo!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz