Padamy ze śmiechu! Merkel oświadczyła, że po zakończeniu wojny imigranci mają wracać do domu!


Coraz większy kabaret obserwujemy u naszych zachodnich sąsiadów. Władze w Berlinie są całkowicie oderwane od rzeczywistości, co skutkuje coraz gorszą atmosferą w kraju, ponieważ Niemcy są autentycznie przerażeni i boją się o własne bezpieczeństwo.Oto ciekawy link, który wiele pokazuje o sytuacji w Niemczech:Być może splot tych wszystkich złych informacji sprawił, że kanclerz Merkel zmieniła – choć odrobinę – front. „Królowa Matka” oświadczyła, że gdy wojna na Bliskim Wschodzie dobiegnie końca, większość uchodźców powinna powrócić do swoich krajów.

Kanclerz Niemiec jest naiwna jeśli myśli, że setki tysięcy ludzi zechce tak po prostu opuścić bogatą Europę. No jak ona sobie to wyobraża? Ci ludzie drałowali do środkowej europy tylko na jakiś czas? Wystali się w rejestracjach po zasiłki, tylko po to, żeby potem grzecznie wyjechać do Syrii czy Iraku – państw doszczętnie zrujnowanych przez wojnę?Musimy powiedzieć ludziom że to jest tymczasowy status mieszkaniowy i oczekujemy, że gdy w Syrii znów nastanie pokój, gdy ISIS zostanie pokonane w Iraku, powrócą do swoich krajów wraz ze zdobytą wiedzą – powiedziała Angela Merkel.

Turlamy się ze śmiechu :) Ale już teraz jesteśmy ciekawi jaka będzie narracja niemieckich władz, gdy faktycznie kiedyś konflikt na Bliskim Wschodzie wygaśnie? Oczywiście o ile w ogóle to możliwe...

Istnieje również opcja, że Merkel i obecna koalicja rządząca w Berlinie zostaną odsunięci od władzy, a stery przejmie anty-imigracyjna AfD. Wówczas możemy się spodziewać masowych deportacji imigrantów, podobnych do tych, które obecnie planują władze Szwecji, Danii i Finlandii.Komentarze

 1. Niemcy dadza sobie radę podstawią węglarki ... a Francuzi i Anglicy kryte wagony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I do Oswiecimia?

   Usuń
  2. o nie tym razem jak cos chca to niech se na wlasnych terenach robia nie bedziemy sie potem znowu tlumaczyc ze to nie my tylko jakies inne narody na naszym terytorium dopuki Polska moze decydowac co sie na jej terenie dzieje to nie u nas panowie u siebie prosze

   Usuń
  3. Na terenie Niemiec jest sporo obozów śmierci,dadzą radę w nich,wystarczy rozpalić.

   Usuń
 2. Turlam się że śmiechu!!!
  Wykopać dół wrzucić to ścierwo pierwsze i zalać wapnem!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. oj.. Merkel Merkel aleś ty naiwna. Do przedszkola..

  OdpowiedzUsuń
 4. deportowac do usa... niech winowajca obecnego stanu rzeczy zapłaci za własne zbrodnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zydostwu niemieckiemu zachciało się tanich gojow,więc posterowali kobitka.Barany z ogolonymi pejsami.

  OdpowiedzUsuń
 6. W Polsce ten sam wredny sort został odsunięty od sterów. Niemcy zrozumią, jak uznają że to przecież sporo ojro ich kosztować będzie.Jak narazie Merkel zapodaje dla nich solidarność międzynarodową,znaczy ściepa uboższych za megalomaństwo Muter Angeli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Transport działa tylko do Europy. Specjalne statki pod lewacką banderą ich tu przywożą .

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba bardzo trudno byłoby znaleźć głupszą wypowiedź w sprawie nachodźców. Każdy normalny człowiek, znający choć trochę historię islamu, wie, że to najazd na Europę, a nie ucieczka przed wojną. Naiwne mocno są te wypowiedzi Merkel !! Tak samo, jak naiwne i głupie są wypowiedzi polityków PO i N - przykre, że ludzie wybierają do władz takich niedouczonych idiotów !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. normalnie nic tylko ahahahaha Angela ahahahaha ales kawal uwalila ahahaha ciebie chyba zdrowe myslenie omija czy ty wiesz co bedzie jesli w koncu beda mogli wrocic a ty im powiesz ze teraz juz maja wracac do siebie kobieto ty wogule zdnej inteligencji w mozgu nie masz normalnie nie moge jaki tempol Boze jak to sie stalo ze swiatem rzadza kretyni?

  OdpowiedzUsuń
 10. wygra afd, KTÓRA NIE LUBI POLAKÓŒ OTWARCIE!!!! więc gdzie wyślą armie uzbrojonych i obytych z bronią ciapatych???

  OdpowiedzUsuń
 11. Niemcy to mają we krwi jak się pozbywać ludzi.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz