Padamy ze śmiechu! Merkel oświadczyła, że po zakończeniu wojny imigranci mają wracać do domu!


Coraz większy kabaret obserwujemy u naszych zachodnich sąsiadów. Władze w Berlinie są całkowicie oderwane od rzeczywistości, co skutkuje coraz gorszą atmosferą w kraju, ponieważ Niemcy są autentycznie przerażeni i boją się o własne bezpieczeństwo.Oto ciekawy link, który wiele pokazuje o sytuacji w Niemczech:Być może splot tych wszystkich złych informacji sprawił, że kanclerz Merkel zmieniła – choć odrobinę – front. „Królowa Matka” oświadczyła, że gdy wojna na Bliskim Wschodzie dobiegnie końca, większość uchodźców powinna powrócić do swoich krajów.

Kanclerz Niemiec jest naiwna jeśli myśli, że setki tysięcy ludzi zechce tak po prostu opuścić bogatą Europę. No jak ona sobie to wyobraża? Ci ludzie drałowali do środkowej europy tylko na jakiś czas? Wystali się w rejestracjach po zasiłki, tylko po to, żeby potem grzecznie wyjechać do Syrii czy Iraku – państw doszczętnie zrujnowanych przez wojnę?Musimy powiedzieć ludziom że to jest tymczasowy status mieszkaniowy i oczekujemy, że gdy w Syrii znów nastanie pokój, gdy ISIS zostanie pokonane w Iraku, powrócą do swoich krajów wraz ze zdobytą wiedzą – powiedziała Angela Merkel.

Turlamy się ze śmiechu :) Ale już teraz jesteśmy ciekawi jaka będzie narracja niemieckich władz, gdy faktycznie kiedyś konflikt na Bliskim Wschodzie wygaśnie? Oczywiście o ile w ogóle to możliwe...

Istnieje również opcja, że Merkel i obecna koalicja rządząca w Berlinie zostaną odsunięci od władzy, a stery przejmie anty-imigracyjna AfD. Wówczas możemy się spodziewać masowych deportacji imigrantów, podobnych do tych, które obecnie planują władze Szwecji, Danii i Finlandii.6 komentarzy:

 1. Niemcy dadza sobie radę podstawią węglarki ... a Francuzi i Anglicy kryte wagony

  OdpowiedzUsuń
 2. Turlam się że śmiechu!!!
  Wykopać dół wrzucić to ścierwo pierwsze i zalać wapnem!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. oj.. Merkel Merkel aleś ty naiwna. Do przedszkola..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej do wiezienia. Ona zlamala prawo.

   Usuń
 4. deportowac do usa... niech winowajca obecnego stanu rzeczy zapłaci za własne zbrodnie!

  OdpowiedzUsuń