Obłęd! Niemieckie media krytykują PiS, bo partia dba „wyłącznie o polskie interesy”. A o czyje ma dbać?


Oto kolejna odsłona cyklu – niemieckie media, kontra demokracja w Polsce. Tym razem przedstawiamy historię jednej z gazet, wydawanych u naszych zachodnich sąsiadów, która sugeruje, iż Prawo i Sprawiedliwość uprawią złą politykę. Przekonajcie się jaki jest powód takiej opinii...Prestiżowemu niemieckiemu dziennikowi ekonomicznemu „Handelsblatt” nie podoba się sytuacja w Polsce. Temat wolności mediów jest chyba zamknięty po tym jak okazało się, że niemieckie gazety są całkowicie stłamszone. Uderzyć więc trzeba czymś innym.

Gazeta pisze:

Populistyczna partia PiS obrała w polityce gospodarczej kurs dbania przede wszystkim o polskie interesy — grzmi autor krytycznego artykułu.Dalej jest jeszcze zabawniej:

PiS podkreśla, że przedsiębiorstwa produkujące w Polsce będą w przyszłości faworyzowane przy udzielaniu zleceń. Taki nacjonalistyczny kurs podoba się zwolennikom PiS-u, przy czym nie przeszkadza im to zupełnie, że są zrywane wstępne umowy zawarte przez poprzedni rząd – podaje gazeta.

No przecież zapomnieliśmy, że po 8 latach rządów PO-PSL dla Niemców to musi być szokująca zmiana gdy partia rządząca troszczy się o polskie interesy.Komentarze

 1. Dojczelandy to bankrut gospodarczy i niechybnie pachołek Polski hehehe. Skończyło się lekkie życie kosztem Polski!

  OdpowiedzUsuń
 2. Polska jest na dobrej drodze,ale jeszcze duzo wody uplynie w Odrze,Wisle i Bugu zanim Staniemy mocno na nogi

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś wyzyskiwała Moskwa teraz berlin problem jest taki ze sie dajemy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polska ponad wszystko . Polska potęgą europy . brawo PiS

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz