Miriam Shaded nokautuje przeciwnika w TVP! „Niech Sąd Najwyższy zbada legalność Koranu”


Bardzo podobają nam się zmiany, które zapanowały w Telewizji Publicznej. Właśnie dzięki nim na antenie TVP możemy oglądać taki program jak „Debata”, gdzie zaproszeni goście naprawdę różnią się od siebie i wynika w studio ciekawa dyskusja.Tak było gdy w ostatnim programie, który dotyczył kwestii uchodźców, a który w całości możecie zobaczyć TUTAJ.

Miriam Shaded, szefowa fundacji „Estera” i zdecydowana przeciwniczka islamu stoczyła bój z człowiekiem, który wyraźnie islamu bronił. Szkoda tylko, że brakowało mu argumentów, które posiadała Miriam.

– Nie ma w Koranie mowy o mordowaniu – mówi zwolennik islamu.

– Oczywiście, że są. Teraz pan sprzedaje widzom kłamstwo – odpowiadała Shaded.

I dodawała:

– Proszę w takim razie przeczytać Koran (…) Może pan nie zna Koranu, nie czytał pan – mówiła.

Obejrzyjcie koniecznie całość:

Natomiast Miriam wskazała na bardzo ważną rzecz. Skoro w Koranie pojawiają się rzeczy, które mogą nawoływać do nienawiści, to może faktycznie Sąd Najwyższy powinien się tym zająć?

Nie wiemy czy to jest słuszne stanowisko, czy nie bo nie znamy się na Koranie, ale z pewnością jest to motyw do ciekawej dyskusji.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy uważacie poglądy prezentowane przez Mirian Shaded za rasistowskie?Komentarze

 1. Tak poza tematem. " Obalamy głupotę" głupotą świecąc? Pewnie przesadzam, ale redagując jakiś artykuł wstyd popełniać takie błędy ortograficzne. Celownik liczby mnogiej od słowa "widz" pisze się "widzom" przez "om", a nie "ą" . Niby mało ważne błąd, ale jak mocno świadczący od osobach tworzących ten artykuł. Chyba brakuje odrobiny profesjonalizmu. W innych sprawach bardzo cenię ten portal. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Redaktor: Racja. Poprawione już i przepraszamy. Dziękujemy za dobrą opinię o blogu :)

   Usuń
 2. Kultura arabska plus islam to mieszanka wybuchowa, istny satanizm.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo to jest satanizm. Słowa nienawiści do innowierców zapisane w koranie podyktował pewnie prorokowi sam demon udający anioła Gabriela. Demony,diabły podszywają się często pod kogoś by zwieść, okłamać ludzi. Salman Rushdie autor Szatanskich wersetów trafnie to opisał w swojej książce i za to zwolennicy Allaha przysięgli mu śmierć oferując za głowę pisarza pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz, wg. mnie najbliższy prawdy. Gratuluję celnej argumentacji

   Usuń
 4. Ten zgredzina może przytulić paru islamców na chatę.

  OdpowiedzUsuń
 5. tak dokładnie więcej wie niz jakiś ,,pseudo-profesor-kolejny wykształcony pod kloszem z wiedzą barana ---,,bo nawet baran z rogami na głowie jak się ochla to nigdy nie leży w rowie,, ale to nie wszystko --to co zrobił właśnie w tym programie redaktor -dziennikarz ze służbami specjalnymi w Polsce --to co z nich zostało --to dopiero załuguje na afere -POLSKA NIE MA ŻADNYCH SŁUŻB,, --TOTALNA KOMPROMITACJA

  OdpowiedzUsuń
 6. Islam jest religią,która zabija wszystkich którzy są przeciw KORANOWI!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ludzie, przestańcie nazywać islam religią - jest to ustrój polityczno-społeczny, który jawnie nawołuje do nienawiści, w efekcie czego powinien być zakazany

   Usuń
 7. .... a jeżeli sie odwróca to chwytajcie ich i zabijajcie gdziekolwiek ich znajdziecie ! -IV,98 .
  A kiedy miną święte miesiące wtedy zabijajcie bałwochwalców tam gdzie ich znajdziecie ; chwytajcie ich i oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki IX,5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałbym zauważyć ,zakich cytatów jest od ch.. i ciut ciut w Biblii

   Usuń
  2. Biblia opisuje, jak było, a nie jak ma być. Chrześcijan obowiązuje NT, a nie ST. A w NT nie ma nawoływania do zabijania niewierzących w imię Boga. Tak robi tylko Koran.

   Usuń
 8. Co to za profesor? Masakra....zero argumentów....A jeśli mówi o obrażaniu islamu to gdzie był gdy w Polsce Biblię publicznie ktoś podarł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób normalny człowiek może odpowiedzieć, gdy nie pozwala mu na to rozkrzyczana, chamska rozmówczyni?

   Usuń
 9. Islam to faszystowska ideologia, której celem jest ekterminacja innych narodow i religii! Profesorku puknij się w łeb bo nie zdajesz sobie sprawy z czym igrasz. Miriam brawo!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem, skąd przy tej okazji pytanie o "rasizm" pani Miriam? Przecież ona nie dyskutowała o murzynach czy innej rasie ludzkiej, tylko o zbrodniczej ideologii faszystowskiej, zwanej "islamem". A może czegoś nie doczytałęm?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta strona powinno zostać zamknięta i napisana jeszcze raz.

  1. Z użyciem lepszego języka
  2. Edycja tekstu zamieszczonego na stronie to farsa. Jak może być tak że litery polskie nie pasują do innych? Przecież to niepoważne.
  3. Zdjęcie jest marnej jakości. Nawet jak to fotos z YouTube.com to i tak słaba jakość. Brak podpisu pod zdjęciem.
  4. Nie jest podany termin i data emisji programu które jest istotnym elementem cytowania.
  5. Film powinien znajdować się albo na początku albo na końcu tekstu.
  6. Źle jest cytowanie sformatowane.

  Może i ciekawe ale żaden z komentujących się tu wraz z autorem wpisu nie przeczytał ani biblii ani koranu. A obalać głupotę proponuję zacząć od siebie samego i udać się na kurs edycji stron internetowych ale lepiej zacząć od powtórki z języka polskiego i poprawnej edycji tekstu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałem się poprawić przepraszam za błąd
   Może i ciekawe ale żaden z komentujących tu wraz z autorem wpisu nie przeczytał ani biblii ani koranu. A obalać głupotę proponuję zacząć od siebie samego i udać się na kurs edycji stron internetowych ale lepiej zacząć od powtórki z języka polskiego i poprawnej edycji tekstu.

   Usuń
 12. Jest daleka analogia po między Koranem a Mein Kampf, w czasie kampanii w Afryce północnej żołnierze Africa Korps byli w dobrej komitywie z tubylczą ludnością, coś jest na rzeczy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Islam nie jest religią, lecz ideologią, podobnie jak komunizm, faszyzm. Każda ideologia narzuca obywatelowi sposób życia i postępowaniu w życiu, przecież podobnie było i jeszcze jest z ortodoksyjnymi Żydami to również była ideologia, a za odstępstwo ludzie byli surowo karani, można o tym przeczytać w Biblii

  OdpowiedzUsuń
 14. Żyjemy w Polsce,w cywilizacji europejskiej,w kraju,gdzie zgwalcenie jest przestępstwem, znęcanie się nad inna osoba,zoofilia, nekrofila,okaleczanie,zabójstwa, terroryzm,zniszczenie mienia,nielegalne przekroczenie granicy to również przestępstwa. Dlaczego do cholery, nie dotyczy to wyznawców islamu. Przychodzą do Europy,wyzywają od razistow gdy sami stosują rasizm wobec Europejczyków. Islam nawołuje do czynienia zła. I nie może być pozwolenia na praktykowanie islamu w wolnych krajach. Nie zamierzam wydać ani złotówki ciężko zarobione na świadczenia dla tych darmozjadow i przestępców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w wolnych to wolno. Logiki zabrakło w wypowiedzi.

   Usuń
 15. Każda religia jest wroga w stosunku do innej.Jednak to ,co się dzieje teraz w przypadku islamu przekracza wszelkie granice i normy.Jest to inwazja islamistów na Europę.Czegoś takiego nie było nigdy w historii może poza najazdem maurów na Hiszpanię w średiowieczu.Ciężko nam się jednak z tym oswoić.Moim zdaniem jest to sterowane odgórnie przez Swiatową finansjerę w celu zniszczenia państw narodowych.

  OdpowiedzUsuń
 16. Warto przeczytać Ewangelię Tomasza. Jest na indeksie zakazanych zbrodniczej organizacji watykanskiej. Islam + chrześcijaństwo + talmudyzm/Kabała = ŚMIERĆ DLA LUDZI. Dlatego wolę moją rodzimą wiarę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Warto przeczytać Ewangelię Tomasza. Jest na indeksie zakazanych zbrodniczej organizacji watykanskiej. Islam + chrześcijaństwo + talmudyzm/Kabała = ŚMIERĆ DLA LUDZI. Dlatego wolę moją rodzimą wiarę.

  OdpowiedzUsuń
 18. Obawiam sie ze zbliza sie dzien ,kiedy my Europejczycy w obronie swojej ziemi,rodziny i swoich wartosci beziemy musieli zabic ich WSZYSTKICH.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mówią oboje jednocześnie, żadne nie daje drugiemu dokończyć myśli, po obejrzeniu wiem dalej tyle samo co przed.

  OdpowiedzUsuń
 20. Miriam Shaded,orze jak może. Gdzie może tak chce się wepchać, bo do ucziwego zarabiania pieniędzy się nie nadaje. Za mała wiedza, za mała przebojowość. Oglądałem program , gdzie nie pozwalała się wypowiedzieć adeersarzowi, jej wiedza nt. Istamu była mierna, powierzchowna i czerpana z broszur propagandowych. Ta Pani nie reprezentuje swoją osobą dosłownie NIC. Nie "załapała" się na Bycie Miss, nie załapała się na intratna posadkę w jakieś Spółce z udziałem Skarbu Państwa.. To teraz na fali islamofobii udaje obrończynię uciśnionych, dobrą mamę co to rzekomo przygarnia chrześcijan uciekających z Syrii.Pod egidą fundacju liczy na wygodne i dostatnie zycie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że tak mało ludzi widzi jej ignorancję, to jest przkre że ludzie ją popierają, przy czym kiedyś sama się przyznała że w Syrii nigdy nie była,nie mówi po arabsku. Nie posiada kultury dyskusji,zawsze praktycznie przekrzykuje dyskutanta, nie odpowiada na argumenty tylko ciągle powtarza to samo jak katarynka.

   Usuń
  2. Bo mówi prawdę, którą ludziom trzeba po 1000 razy powtarzać, aby w końcu zobaczyli całą ohydę islamu.

   Usuń

Prześlij komentarz