Maski imigrantów opadają! „Dawać nam pieniądze to wasz psi obowiązek"


Coraz ciekawiej się robi. Nie tylko gwałty, przemoc i drenowanie socjalu wyróżnia migrantów przybywających do Europy. Dochodzi jeszcze bezpośredniość, bowiem jest ich coraz więcej, więc czują się coraz silniejsi...Serwis BBC informuje o szokujących wypowiedziach muzułmańskich imigrantów. Oni naprawdę wierzą w to, że pieniądze i inne zapomogi, które otrzymują od naszej cywilizacji “za nic” to dar od Allaha, a nie najzwyklejsza dobroć Europejczyków.

Przekazywać nam pieniądze i inne bogactwa to wasz psi obowiązek! Jesteście pośrednikami Allaha, to jego dary, należą nam się i nie powinny spoczywać długo w waszych rękach! – usłyszał reporter amerykańskiego BBC podczas pracy na jednej z ulic Berlina w weekend 6/7 lutego 2016 r.

Co wy na to? To jeszcze nie koniec...

Reporter dodaje, że wypowiedź padła z ust młodego Syryjczyka, który krzyczał w stronę starszych Niemców. O co więc chodzi?
Otóż muzułmanie w prawie szariatu mają coś takiego jak dżizija – podatek nakładany na chrześcijan oraz innych innowierców.

Istnienie dżizji było usprawiedliwiane w islamie tłumaczeniem, że jest to opłata w zamian za opiekę ze strony muzułmanów i przywilej życia na terytorium muzułmańskim. Niewierni byli obywatelami drugiej kategorii, nie mogli służyć w wojsku, ani zajmować wysokich pozycji państwowych.
Podatek ten był wprowadzany na terenach podbitych przez Kalifów muzułmańskich. Na przykład w trakcie arabskich podbojów Iranu, za czasu kalifatu Ummajadów dżizja była źródłem na tak znacznych dochodów dla islamskich władców, że nie zależało im by ludność miejscowa, tzw. zimmi, przechodziła na islam.
Nakładania tego podatku zaniechano w połowie XIX w.
Obecnie dżizję stosuje na terenach opanowanych przez siebie tzw. Państwo Islamskie, próby wprowadzenia podatku mają miejsce w Egipcie. Liczne przypadki wymuszeń dżizji zanotowano w brytyjskich więzieniach, gdzie muzułmańscy przestępcy pobierali haracze od współwięźniów innych wyznań – czytamy w serwisie wikipedia.org.

Muzułmanie, którzy z miejsca przyjeżdżają do Europy i otrzymują zasiłki socjalne, uważają dokładnie to co przeczytaliście wyżej – że jest to obowiązkowy podatek, który im się należy jako tym, którzy wierzą w boga im jedynego.

Pierwsi imigranci w Polsce pojawią się w marcu. Ciekawe czy zaczną się takie cyrki...

za: NewsWeb.pl

Komentarze

 1. Niech wracają do siebie
  Airbus

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak! Zaczną się tu nas takie cyrki....

  OdpowiedzUsuń
 3. Do końca mam nadzieję że rząd się opamięta i ich nie przyjmie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż - islamistów zafundowała nam PO i pani Kopacz -"wielkie dzięki im za to"

   Usuń
  2. Mam nadzieję że Polacy bardzo szybko pokażą gdzie ich miejsce o jakichkolwiek prawach mogą sobie marzyć. Do broni rodacy, znów musimy walczyć!!! W przeciwnym razie to oni nas zniszczą.

   Usuń
  3. To jest nasz teren i wypierdalać brudasy !

   Usuń
 4. http://www.zerocensorship.com/t/uncensored-isis-execution/223138-isis-execution-video-featuring-english-speaking-child-beheading-hostage#axzz3zF5gcCE0

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak dostaną dżizję od Polaków. Po mordzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100% poparcia

   Usuń
  2. 500zl na dziecko to ukryty wyzszy zasilek dla przyszlych "uchodzcow"... wiadomo ile dzieci robia muslimy i ile zon moga miec... wiemy ze bola ich jadra jak czesto tego nie robia... rzad wie ze jakby podniosl zasilek wprost jak to niemcy chca kilka x wiekszy niz rodowity Polak to by chyba Polacy ich na pale nadziali... czolem silnej Polsce!

   Usuń
 6. powitajmy ich radośnie piwkiem zimnem i goloneczką, ..."a kto nie wypije tego we dwa kije łupu-cupu ..."

  OdpowiedzUsuń
 7. Najwyzsza pora zrobic z tym pozadek i wyslac szmatoglowych to ih allaha

  OdpowiedzUsuń
 8. Mamy prawo czuć się we własnym kraju bezpiecznie. Nie wpuszczajcie ich do Polski. Te pieniądze należą się przede wszystkim Polakom!

  OdpowiedzUsuń
 9. Mamy prawo czuć się we własnym kraju bezpiecznie. Nie wpuszczajcie ich do Polski. Te pieniądze należą się przede wszystkim Polakom!

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieje ze nie dozyje czasu gdy urosna w sile w Polsce...

  OdpowiedzUsuń
 11. Powiem krótko gdy Polska przyjmie emigrantów to nie bedzie to 100 tylko z czasem bedą ściągac następnych wzrośna nowe poczęcia i tak za rok będziemy mieli tu nic więcej nie powiem ale wojna domowa z nimi będzie na porządku dziennym a rząd z tego tytułu będzie miał koszty ,nikt nie myśli co dalej aby z dnia na dzień ...rzad polski niech siezastanowi co chce zrobić i niech słucha narodu bo to my daliśmy im szansę być w tym rządzie i zarabiać dobra kase
  ..

  OdpowiedzUsuń
 12. Podpisujcie zatem! https://secure.avaaz.org/pl/petition/Premier_Rzadu_RP_Beata_Szydlo_Wzywamy_Rzad_Polski_do_nieprzyjmowania_imigrantow_z_Afryki/?aNHdXjb

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie da się zamieścić linka. Jest to petycja o niewpuszczanie uchodźców do Polski.

   Usuń
  2. Nie chcemy w naszym kraju, zamętu chcemy żyć w spokoju.Skoro znajdzie się kawałek ziemi ,która ich przyjmie, to niech liczą się ze strony Muzułmanów z wszystkim.Gwałty zabójstwa tak jak się dzieje ,w Berlinie .Nie poto wybieraliśmy Nowy Rząd zatem.Pani Premier Rządu RP.Beata Szydło do zaniechania przyjmowania emigrantów do naszej umęczonej ze wszystkich stron Kochanej Polski .Jesteśmy Krajem Bożym Chrześcijańskim.Niepozwolimy na to żeby narzucali nam własną wolę,I zniszczyli to co przez tyle wieków nasi ojcowie budowali.

   Usuń
 13. Wojna to już nie przepowiednia tylko realne zagrożenie!! To tylko kwestia niedługiego czasu... Szkoda, bo miałem nadzieję, że nie załapię się na tego typu imprezę za mojego życia! :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Oczywiście, że im się należą pieniądze od tych co mieli tam swoje kolonie. Grabili ich i mordowali więc nie powinni się dziwić, że przyszli po swoje. My im nic nie zabraliśmy więc możemy ich olać. Niech sie martwią kolonialiści. Jeszcze niedawno czerpali tam zyski, mordowali, gwałcili. Łatwo to sprawdzić. Myśleli, że ci ludzie zapomną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. akurt to pokolenie nawet nie wie co to jest kolonizacja totalne bzdury pan piszesz zreszta typowy placz i propaganda muzulmanska


   Usuń
 15. artykol jest o niemczech a zdjecie wstawione z londynu troche mnie to zniesmacza ze do konca artykol moze ciekawy ale nie do konca trzymajacy sie faktu ze zdjecie jest nie z tej manifestacji

  OdpowiedzUsuń
 16. proszę wstawić link do oryginalnej wiadomości tego niby dziennikarza "amerykańskiego" BBC.

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć,
  Jestem Biskup T.D Jakes, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Potrzebuje pożyczki na konsolidacji zadłużenia, w tempie 2% kredytu budowlanego, nieruchomości, refinansowanie, osobiste, celach biznesowych lub nadzwyczajnej jakości? Czy jesteś biznesmenem lub kobiety, które myślą o rozszerzanie swego kredytowania oferowania działalności wszystkich typów. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami za pośrednictwem (bishopjakesloancompany@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz